gebe
  1. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28

alerji rahatsizligi

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında canelif tarafından paylaşıldı.

benim sorunum alerji hastasiyim.ev tozu,polenler,hayvan tüyü,agaclardan dökülen hertü sey...kisacasi herseye suan icin haftalik igne olmaya basladim ve yaninda antialerjik hap kullaniyorum.bu havalarda iyiyim ama bahar benim icin tam bir kabus,astim,hapsirik,göz ve burun akintisi beni mahvediyor.benim gibi olan ve kendine iyi gelen bir yöntem bulan varmi.kizlar cok kötü gercekten...

alerji rahatsizligi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alerjİ

Alerjİ

100gr. ısırgan otu + 100gr. kırkkilit otu karışımını çay gibi demleyip, günde 3 çay bardağı içmek ve bu tedaviye en az 20 gün devam etmek gerekir. Şahtere otu çay gibi demlenip, sabah akşam 1 su bardağı içilebilir. Birer çorba kaşığı Acı yonga ve Ravend çini, demlenip sabah akşam birer bardak içilir. Kaşınan bölgeye Oğulotunu haşlayıp ezerek koyarsanız kaşıntı geçer.
  2. hayvan alerjileri

hayvan alerjileri

Önceleri hayvanlara ait allerji vakaları daha çok kırsal kesimlerde görülürken, evde hayvan besleme alışkanlığında artış nedeniyle bugün şehirlerde yaşayan insanlarda da hayvan orijinli allerjenlere duyarlılık önemli ölçüde artmıştır. Kedi ve köpek allerjenleri en sık karşılaşılan allerjenlerdir. Hayvan orijinli antijenlerinden en önemlisi kedi allerjenleridir. Kedi beslenmeyen evlerde bile bu...
  3. Bazi rahatsizliga karsi bitkiler yeterli

Bazi rahatsizliga karsi bitkiler yeterli

Hazımsızlık,yorgunluk,kötü nefes kokusu ve reflü... Bu sorunların çaresini her zaman ecza dolabınızda mı arıyorsunuz? Bizim başka bir önerimiz var: Şifalı bitkiler... Hazımsızlık Çare: Melisa Ne sağlıyor? Şifalı bitkilerle uğraşan uzmanlar, melisanın hazımsızlığa karşı birebir olduğunu söylüyorlar. Ayrıca antideprasan özelliği olan bu bitki, kendinizi kısa bir sürede iyi ve...
  4. Alerji

Alerji

Saman nezlesi, alerjik rinite verilen isimdir. Alerji burun tıkanıklığında olduğu gibi, yabancı bir cisme, polen, ev tozu akarı, hayvan atıkları veya ev tozundaki bazı parçacıklara karşı oluşan aşırı enflamasyon yanıtıdır. Bazen besinler de rol oynamaktadır. Polenler ilkbaharda veya sonbaharda problem oluşturmaktadır. Bunun yanında ev tozu bütün bir yıl boyunca rahatsız edebilir. Bunun...
  5. Fiziki Alerji

Fiziki Alerji

Alerji çeşitlerini tanımaya başlayalım. Fizikî alerji nedir ?Sıcak, soğuk, ışın veya mekanik iritasyonla meydana gelen anor­mal bir haldir.Fizikî alerjinin belirtileri nelerdir ? Fizikî alerjinin iki tür tepkisi vardır: Temas tepkileri ve refleks tep. kileri. Temas tepkisi fizikî etken ile temasta ve yerde ileri gelir. Meselâ soğukla temas eden vücut kısımlarında meydana gelen...

Sayfayı Paylaş