gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alet

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kişinin elde edeceği mal ve rızıktır. ( Daha geniş tabir için iş ve sanatta kullanılan ilgili alet maddesine bakınız. Mesela, Keser'i keser maddesinde, Makas'ı makas maddesinde okuyunuz.)

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ok anlaşılmıştır:)

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben aslında alet aramıyom ama ben ateş arıyodum bilen varmı canlarım

Alet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Av aletleri

Av aletleri

Kendileriyle avlama yapılan tüm aletler hile ve kandırmaya delalet eder.
  2. Çalgı aleti

Çalgı aleti

Türlerine göre hem kötü hem de iyi şeylere yorumlanır. Çalgı çalmak:üzün süredir çekmiş olduğunuz zorluklardan kurtulup mutlu ve rahat bir yaşantıya kavuşacaksınız. Türlerine göre hem kötü hem de iyi şeylere yorumlanır. Çalgı çalmak:üzün süredir çekmiş olduğunuz zorluklardan kurtulup mutlu ve rahat bir yaşantıya kavuşacaksınız.
  3. Müzik aleti

Müzik aleti

Bakınız; Çalgı.
  4. Müzik aletleri

Müzik aletleri

Rüyada musikî aletlerinden her hangi birini çalmak muradiniza ermeye, parlak bir gelecege kavusmaya; piyano veya baska bir müzik aleti satin almak, güzel sanatlar alaninda beklediginizden daha büyük bir basariya; genç bir kiz bunlari rüyasinda görmüs ise evliliginin huzur ve mutluluk içinde geçecegini haber verir
  5. Musiki aletleri

Musiki aletleri

Rüyada musikî aletlerinden her hangi birini çalmak muradınıza ermeye, parlak bir geleceğe kavuşmaya; piyano veya başka bir müzik aleti satın almak, güzel sanatlar alanında beklediğinizden daha büyük bir başarıya; genç bir kız bunları rüyasında görmüş ise evliliğinin huzur ve mutluluk içinde geçeceğini haber verir. Rüyada müzik aleti çalmak emellerinize kavuşacaksınız demektir. Güzel bir...

Sayfayı Paylaş