gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Alev alev(çoook sıcak)

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

alevli kadınlar alevli kadın alev alev [​IMG]
    Alev alev yanıyorum
    Buzlarım çözülüyor aşka

Gardım düşüyor, tutamıyorum
    Korkuyorum bakışların çarpınca bana

Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık

Hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık

Sen ışığını arayan güzel günebakan
    Ben tozuna dumanına hasret bir enkaz

Alev alev yandığım doğru
    Küllerinden doğar mıyım sana doğru

Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum Yerdeyim
    Sendeyim

Al beni
    Ne
    Yaparsan
    Yap..

Alev alev(çoook sıcak) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alev

Alev

Ateş maddesine bakınız.Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir. Rüyada harlı bir alev görmek, baştan kötü giden bir işin zamanla düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haber...
  2. Hakan Peker - Alev Alev

Hakan Peker - Alev Alev

Pekala kabul ediyorum gitmene,izin veriyorum Son bu son diyorsun ama bu son değil biliyorum. Alıştık birbirimize,kıyamazsın sevgimize Darılıpta bir tek söze gidilir mi gidilir mi? Alıştık birbirimize ayıramazdı bizi kimse Verdiğin o sözler nerde niye gidiyorsun niye ? NAKARAT (X2) Aşkın yakacak göreceksin Sanma elde söneceksin Kalbin tutuşup yandığında Bana alev alev döneceksin
  3. Ebru Gündeş - Alev Alev

Ebru Gündeş - Alev Alev

Anladım ki aşkımız bir yalandan ibaret Benim sana yaptığım canım,aşk tadında ibadet Ben seni çılgın gibi,uykumda bile sevdim Gelecek bizim olsun gerisi Allah Kerim Alev alev alev alev,yandığımı görüyorsun Bir teselli istemedim,istememde biliyorsun Her yeni gün yeni umut,yeni güneş mi diyorsun O her gün doğar ama,ben bir kere biliyorsun
  4. Ayakkabılar Alev Alev

Ayakkabılar Alev Alev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Nev - Alev Alev - AKOR

Nev - Alev Alev - AKOR

alev alev akor Am C G Umudum icimdeki senden daha büyük Em senin askin yangin yeri F G bense küllerimi coktan savurdurm Am C G her aklima estigide kivilcimlarin ucusurken Em F G senden kalan bu gözden alev olup yanilirmi Am G Alev alev yanarken mumlar gibi erirken Em...

Sayfayı Paylaş