gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alev Alev Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler Buyrun

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Alev Alev Dizisinin Konusu Nedir
    Alev Alev Dizisindeki Konu

Sevgili melekler, işin doğrusu şu ki filmin orjinal adı yani 1984te çekilen haliyle adı Alev Alev. Ancak basında çıkan haberler doğrultusunda dizinin isminin değiştirildiği ve Ege Aşıkları (ya da Egeli Aşıklar) olduğu bilgisi verildi. Bu doğrultuda biz de Ege Aşıkları oyuncu kadrosu ve diziyle ilgili bilgiler verdik sizlere. Ancak dizinin adı yeniden Alev Alev olarak lanse edildi ve biz de bu sayfamızda meleklerimize ve sayın misafirlerimize Alev Alev Dizisinin Konusu Nedir paylaşmak istiyoruz. :)

Gülşen Bubikoğlu, Tarık Akan, Cüneyt Arkın, Çiğdem Tunç’un 1984′te çektiği “Alev Alev” filmi 28 yıl sonra, bu kez dizi olarak hayat buluyor. Eylül ayında izleyicilerle buluşacak olan dizi, oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. İlker İnanoğlu Cüneyt Arkın’ın, Rojda Demirer Gülşen Bubikoğlu’nun, Berk Oktay Tarık Akan’ın, Hande Soral da Çiğdem Tunç’un rolünü canlandıracak. Konusu aşk olan dizinin ilerleyen bölümlerinde yaşanan aşk üçgenleri ve entrikalar izleyicileri ekran başına kilitleyecek.

Alev Alev Dizisinin Konusu Hakkında Bilgiler Buyrun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alev

Alev

Ateş maddesine bakınız.Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir. Rüyada harlı bir alev görmek, baştan kötü giden bir işin zamanla düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haber...
  2. Ferudun Düzağaç _ alev alev

Ferudun Düzağaç _ alev alev

Alev alev yanıyorum Buzlarım çözülüyor aşka Gardım düşüyor, tutamıyorum Korkuyorum bakışların çarpınca bana Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık Hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık Sen ışığını arayan güzel günebakan Ben tozuna dumanına hasret bir enkaz Alev alev yandığım doğru Küllerinden doğar mıyım sana doğru Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum Yerdeyim Sendeyim Al...
  3. Nev - Alev Alev

Nev - Alev Alev

Umudum içimdeki senden daha büyük Senin aşkın yangın yeri, Bense küllerimi çoktan savurdum Her aklıma estiğinde,kıvılcımların uçuşurken Senden kalan bu közden alev olup yanılır mı? Alev alev yanarken,mumlar gibi erirken Kül olup da savrulurken duydun mu feryadımı? Duman olup da kapkara uçup giderken sessiz Alevsiz duman olmaz anladın değil mi? Umudum içimdeki anılarımdan daha güçlü Senin...
  4. Alev Alev Dizisi Berk Oktay resimleri ve bilgiler

Alev Alev Dizisi Berk Oktay resimleri ve bilgiler

Alev Alev Dizisi Berk Oktay Resimleri Berk Oktay Alev Alev Dizisi Atv'nin yeni sezon dizilerinden biri olan Alev Alev dsizisinin başrol oyuncusu yakışıklı ve genç kızların sevgilisi olan Berk Oktay'dır Melek'lerim. Biz de bu sayfamızda Alev Alev dizisi Berk Oktay resimleri sunuyor ve sizlere kısaca bilgiler aktarıyoruz. Arka sokaklardaki performansıyla büyük bir hayran kitlesi edinen...
  5. Alev Alev Dizisi Konusu nedir diyenler buraya!

Alev Alev Dizisi Konusu nedir diyenler buraya!

Alev Alev Dizisinin Konusu Nedir Alev Alev Dizisindeki Konu Berk Oktay'ın başrolünü üstlendiği yeni sezon dizlerinden biri olan Alev Alev dizisinin konusu hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. İşte size Alev Alev dizisi hikayesi arkadaşlarım; Gülşen Bubikoğlu, Tarık Akan, Cüneyt Arkın, Çiğdem Tunç’un 1984′te çektiği “Alev Alev” filmi 28 yıl sonra,...

Sayfayı Paylaş