gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Alevin Büyüsü

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Alevin Büyüsü

çok güzeller özlellikle bu

Alevin Büyüsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alev

Alev

Ateş maddesine bakınız.Rüyada harlı bir alev görmek, önceleri kötü giden bir işin sonradan düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haberin işaretidir. Rüyada harlı bir alev görmek, baştan kötü giden bir işin zamanla düzeleceğini gösterir. Alevle bir yerinin yanması, tıbbi bir operasyona işarettir. Yangın alevi, iyi bir haber...
  2. Ferudun Düzağaç _ alev alev

Ferudun Düzağaç _ alev alev

Alev alev yanıyorum Buzlarım çözülüyor aşka Gardım düşüyor, tutamıyorum Korkuyorum bakışların çarpınca bana Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık Hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık Sen ışığını arayan güzel günebakan Ben tozuna dumanına hasret bir enkaz Alev alev yandığım doğru Küllerinden doğar mıyım sana doğru Kendimi arıyorken olmaktan korktuğum Yerdeyim Sendeyim Al...
  3. Nev - Alev Alev

Nev - Alev Alev

Umudum içimdeki senden daha büyük Senin aşkın yangın yeri, Bense küllerimi çoktan savurdum Her aklıma estiğinde,kıvılcımların uçuşurken Senden kalan bu közden alev olup yanılır mı? Alev alev yanarken,mumlar gibi erirken Kül olup da savrulurken duydun mu feryadımı? Duman olup da kapkara uçup giderken sessiz Alevsiz duman olmaz anladın değil mi? Umudum içimdeki anılarımdan daha güçlü Senin...
  4. Ayakkabılar Alev Alev

Ayakkabılar Alev Alev

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Alev alev(çoook sıcak)

Alev alev(çoook sıcak)

alevli kadınlar alevli kadın alev alev Alev alev yanıyorum Buzlarım çözülüyor aşka Gardım düşüyor, tutamıyorum Korkuyorum bakışların çarpınca bana Birbirimize birkaç aşk kadar geç kalmış olmasaydık Hep yanlış gidenlerin ardından yorulmasaydık Sen ışığını arayan güzel günebakan Ben tozuna dumanına hasret bir enkaz Alev alev yandığım doğru Küllerinden doğar mıyım sana...

Sayfayı Paylaş