gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Alex - Aşk Senin Adın

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

vurur o soğuk akşam vaktı sevişirken rüzgarla

bomboş sokaklarda yalnızım bir başıma

zaman akmaz sanki yalnızlık sarar birden

o zaman hayal olur kaçarım bu şehirden

bana seni seven bir kalp bile bırakmadın

senden bu acının hesabını hiç sormadım

eğer senin için bir intikam peşindeysem

tanrım beni cehennemde çayır cayır yaksin

yeter sana gücüm yok demiştim inanmadın

affet beni deseydin kollarında ağlardım

oysa bana yalan söylemiştin hatalıydın

geçer demek inan zor çünkü aşk senin adın

Alex - Aşk Senin Adın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Adın Ne Senin

Emrah - Adın Ne Senin

Gözlerine teslim oldum Söze ne hacet Aklımı seninle bozdum Yenildim farzet Sen ruhumun ikizi Sen gönlümün tek eşi Sensiz karanlıklardayım Ikiye böl güneşi Kim sana bu kadar güzel ol dedi Bu aşkın günahı vebali senin Gözlerim olayın farkına vardı Sen ne tatlı şeysin adin ne senin
  2. Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

Adin Ne Senİn KÜÇÜk?

-*Adın Ne Senin Bakiim Küçük? *Sanane *Efendim? *Sanane diom lan ****** çocuğu *Yavrum ailen sana hiç terbiye vermedimi? *Ben 32 Yaşındayım Tamamı? Sadece Boyum Kısa Ailem Ölelide 10 Sene Oluyo.. *Pardon Abi! -*Adın Ne Senin Küçük? *Bakkala Gidemem *Yok Adın Ne Dicektim Sadece.. Çok Güzel Bi Kızsın *Doktoru Çağıramam, Telefon Edemem, Mektup Okuyamam, Mektup Yazamam, Kayıp Gözlüğünüzü Bulamam,...
  3. Adın ne senin?..xD

Adın ne senin?..xD

Adamın biri bir gün yolda giderken bir çocuk görür ve çocugu çok sevimli bulur; çocuga "Senin adın ne?" Çocuk tam söyleyecegi sırada: "Dur ben tahmin edeyim", diyerek sözünü keser, ama ipucu olarak baş harfini söylemesini ister. Çocuk: "Y" der, adam başlar saymaya... "Yasin?" Çocuk başını sallar. "Yusuf?!." Çocuk yine başını...
  4. google senin adına açılsın

google senin adına açılsın

Arkadaslar vereceğim adresle google yazısı yerıne senın yazacagın nıck veya isimle açılacaktır.. yazı stlini ordan değiştirebılırsınız şimdiden kolay gelsin...:bai: http://www.googlealive.com/

Sayfayı Paylaş