gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Alex - Esirinim

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

aşk dinle bak seninim bu defa yenildim gül yüzünden içmeyi özledim

son sözünde sevgiyi gizledim

esirim

ne kadar zormuş

bir ayrılık karanlığı gelmiş kapımıza

sen korkma biraz durur gider sonra

içeri sakın alma

ne kadar çökmüş

olur olmaz vakitlerde gelen bu kabuslar

hiç korkma biraz üzer biter sonra

uyu sen hiç uyanma

Alex - Esirinim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Maalesef

Alex - Maalesef

sen uyurken dusundum dun gece sen uyurken agladim dun gece sana hasretin kollarindan koptum geldim sen vardin agladigim her nefeste sana soz bak hic uzmem bir daha sana soz bak darilmam her lafina alinmam kirilmam
  2. Alex - Gönül Göçü

Alex - Gönül Göçü

kor bir duman sarmış yaylayı ciğdem kokusu basmiş havayı yay çekti gönlüm vurdu turnayı olmaz olsun düğün alayı gönül göçü bu alır seni kaçarım dağı taşı deler töreleri aşarım ağlama sen kınanı ben yakarım hadi bana gel de al de sar de yar buradan kaçalım kara kara baktı yar gözlerime sarı sarı saçlar indi gönlüme sora sora geldim yarın köyüne çeker alırım seni vermem kimselere
  3. Alex - Çok Zor

Alex - Çok Zor

gözlerin gelir aklıma sözlerin kanarken canımda kimbilir benden uzakta kimler var bir bilsem yanında çok zor geri dönemem bunu bil yoluna ölemem yanıyor sana yüreğim ama ben kanına giremem aşk bu aşkım duramam yerimde tutuştum bir kere şans bu aşkım durmaz yerinde kaçtı bir kere yaş bu aşkın kalmaz derinde sildim kaç kere gelemem gelemem sana gelemem yanıyor yüreğim seni sevemem
  4. Alex - Bugünlerde

Alex - Bugünlerde

bugünlerde biraz eksi biraz soğuk bazen vahşi bir iklimdeyim unutmuşum meğer ne çok yazlar yaşanmış ne baharlar yeşermiş ben hala senin derdindeyim unuturum ama senden sonra bu hayatı ben neyleyim çok karanlık günler artık geceye düştüm bıçareyim derdindeyim kederdeyim hasretinden ölmekteyim usandım ben bu sevdadan yalanlardan dolanlardan sana hasret akşamlardan geçiyorum...
  5. Alexa Chung tarzını sevmeyen ?

Alexa Chung tarzını sevmeyen ?

Son zamanların giydiği kıyafetleriyle kendinden söz ettiren hoş bayanlarından Alexa Chung'un tarzını sizler nasıl buluyorsunuz merak ettim.. Tarzına genel anlamda bakınca oldukça iyi markaları abartısız,sade ve şık bir şekilde birleştirip,'heyy ben marka giyiyorum,bakın pek de havalıyım' ayaklarına yatmayan bu kızı cidden çok beğeniyorum.. Bazılarınıza sıkıcı geliyordur belki bu sade,soluk...

Sayfayı Paylaş