gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Alex - Maalesef

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

sen uyurken dusundum dun gece
    sen uyurken agladim dun gece

sana hasretin kollarindan koptum geldim

sen vardin agladigim her nefeste

sana soz bak hic uzmem bir daha

sana soz bak darilmam her lafina alinmam kirilmam

Alex - Maalesef konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Seviyorum O Kadını

Alex - Seviyorum O Kadını

bu aşk gönlümün sabahı oysa ömrümün akşamı ilkbaharı sonbaharı seviyorum o kadını gitti gözümün uzağı ama kalbimi yakını sanki ilk sevda yanığını seviyorum o kadını dönüp geri gelmese de resimlerden gülümsese maceraydı dese bile seviyorum o kadını seviyorum o kadını acı acı katı katı seviyorum o kadını
  2. Alex - Esirinim

Alex - Esirinim

aşk dinle bak seninim bu defa yenildim gül yüzünden içmeyi özledim son sözünde sevgiyi gizledim esirim ne kadar zormuş bir ayrılık karanlığı gelmiş kapımıza sen korkma biraz durur gider sonra içeri sakın alma ne kadar çökmüş olur olmaz vakitlerde gelen bu kabuslar hiç korkma biraz üzer biter sonra uyu sen hiç uyanma
  3. Alex - Bugünlerde

Alex - Bugünlerde

bugünlerde biraz eksi biraz soğuk bazen vahşi bir iklimdeyim unutmuşum meğer ne çok yazlar yaşanmış ne baharlar yeşermiş ben hala senin derdindeyim unuturum ama senden sonra bu hayatı ben neyleyim çok karanlık günler artık geceye düştüm bıçareyim derdindeyim kederdeyim hasretinden ölmekteyim usandım ben bu sevdadan yalanlardan dolanlardan sana hasret akşamlardan geçiyorum...
  4. Alex - Aşk Senin Adın

Alex - Aşk Senin Adın

vurur o soğuk akşam vaktı sevişirken rüzgarla bomboş sokaklarda yalnızım bir başıma zaman akmaz sanki yalnızlık sarar birden o zaman hayal olur kaçarım bu şehirden bana seni seven bir kalp bile bırakmadın senden bu acının hesabını hiç sormadım eğer senin için bir intikam peşindeysem tanrım beni cehennemde çayır cayır yaksin yeter sana gücüm yok demiştim inanmadın affet beni...
  5. Alexa Chung tarzını sevmeyen ?

Alexa Chung tarzını sevmeyen ?

Son zamanların giydiği kıyafetleriyle kendinden söz ettiren hoş bayanlarından Alexa Chung'un tarzını sizler nasıl buluyorsunuz merak ettim.. Tarzına genel anlamda bakınca oldukça iyi markaları abartısız,sade ve şık bir şekilde birleştirip,'heyy ben marka giyiyorum,bakın pek de havalıyım' ayaklarına yatmayan bu kızı cidden çok beğeniyorum.. Bazılarınıza sıkıcı geliyordur belki bu sade,soluk...

Sayfayı Paylaş