gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Alex - Seviyorum O Kadını

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bu aşk gönlümün sabahı oysa ömrümün akşamı

ilkbaharı sonbaharı

seviyorum o kadını

gitti gözümün uzağı

ama kalbimi yakını

sanki ilk sevda yanığını

seviyorum o kadını

dönüp geri gelmese de

resimlerden gülümsese

maceraydı dese bile

seviyorum o kadını

seviyorum o kadını

acı acı katı katı

seviyorum o kadını

Alex - Seviyorum O Kadını konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Grup Koridor - O Kadınsın Hala

Her gurup vaktinde çekilirim koylara Bırakmışın saçlarını Gölgelerin acısına Bu deniz yangına senden kalan En son hatıra... O şehirde sen beni terk ettin be deli Gözlerin suskun bir liman Sen ise gemi Bu rıhtımı bekleyen son yolcu benim Beni böyle çagresiz terk ettin Be deli yoklugunla ugraşmaya gücüm yetmiyor Beni bu yıllar degil Sendin eskiten Yüzümdeki son çizgiler senden kalan...
  2. Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Hande Yener - Üzgünüm O Kadın Ben Değilim

Taş gibi olsam da sabrın bile bir sınırı var Çok büyük konuşma her günahın tövbesi var Bir gülüşün yeter yüzündeki düğümün bir çözümü yok mu Acır olsun geçer sanki her gidişin bir dönüşü yok mu Dönüp dönüp aynı hatayı Bana yaptıramazsın canım Isıtıp ısıtıp bu numarayı Bana yutturamazsın canım Herşeyi göze alıp seviyorlar Üzgünüm o kadın ben değilim Belki gururdan olur diyemedim Ama inan...
  3. Alex - Maalesef

Alex - Maalesef

sen uyurken dusundum dun gece sen uyurken agladim dun gece sana hasretin kollarindan koptum geldim sen vardin agladigim her nefeste sana soz bak hic uzmem bir daha sana soz bak darilmam her lafina alinmam kirilmam
  4. Alex - Esirinim

Alex - Esirinim

aşk dinle bak seninim bu defa yenildim gül yüzünden içmeyi özledim son sözünde sevgiyi gizledim esirim ne kadar zormuş bir ayrılık karanlığı gelmiş kapımıza sen korkma biraz durur gider sonra içeri sakın alma ne kadar çökmüş olur olmaz vakitlerde gelen bu kabuslar hiç korkma biraz üzer biter sonra uyu sen hiç uyanma
  5. Alex - Bugünlerde

Alex - Bugünlerde

bugünlerde biraz eksi biraz soğuk bazen vahşi bir iklimdeyim unutmuşum meğer ne çok yazlar yaşanmış ne baharlar yeşermiş ben hala senin derdindeyim unuturum ama senden sonra bu hayatı ben neyleyim çok karanlık günler artık geceye düştüm bıçareyim derdindeyim kederdeyim hasretinden ölmekteyim usandım ben bu sevdadan yalanlardan dolanlardan sana hasret akşamlardan geçiyorum...

Sayfayı Paylaş