gebe
  1. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0

Alexa Chung tarzını sevmeyen ?

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Young bride tarafından paylaşıldı.

Son zamanların giydiği kıyafetleriyle kendinden söz ettiren hoş bayanlarından Alexa Chung'un tarzını sizler nasıl buluyorsunuz merak ettim.. Tarzına genel anlamda bakınca oldukça iyi markaları abartısız,sade ve şık bir şekilde birleştirip,'heyy ben marka giyiyorum,bakın pek de havalıyım' ayaklarına yatmayan bu kızı cidden çok beğeniyorum.. Bazılarınıza sıkıcı geliyordur belki bu sade,soluk tarz ama özellikle de giydiği pastel renkler,klasik kesim elbise ve ayakkabıları kendi adıma çok hoş buluyorum..

2. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    sondakindeki kombine ii olmuş

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bende çok beğeniyorum bu kızı ve tarzınıda ilgiyle takip edip hoş buluyorum :) Sade ve şık ve bence sadeliğinin yanı sıra oldukça iddialıda... :)

Young bride bunu beğendi.
  4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

çok güzeller tşkler cnmcım

Alexa Chung tarzını sevmeyen ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mustafa Yıldızdoğan - Sevmeyen Bilmez

Mustafa Yıldızdoğan - Sevmeyen Bilmez

sevda ne demektir gönül şehrini bir tatlı bakışa satmayan bilmez yalnız gecelerin zalim kahrını hayale sarılıp yatmayan bilmez diyemem kaç sene sayamam kaç ay unutmakmı unut demesi kolay bağrımdaki sancı nasıl bir olay yari ele gelin gitmeyen bilmez __________________
  2. Alex - Maalesef

Alex - Maalesef

sen uyurken dusundum dun gece sen uyurken agladim dun gece sana hasretin kollarindan koptum geldim sen vardin agladigim her nefeste sana soz bak hic uzmem bir daha sana soz bak darilmam her lafina alinmam kirilmam
  3. Alex - Esirinim

Alex - Esirinim

aşk dinle bak seninim bu defa yenildim gül yüzünden içmeyi özledim son sözünde sevgiyi gizledim esirim ne kadar zormuş bir ayrılık karanlığı gelmiş kapımıza sen korkma biraz durur gider sonra içeri sakın alma ne kadar çökmüş olur olmaz vakitlerde gelen bu kabuslar hiç korkma biraz üzer biter sonra uyu sen hiç uyanma
  4. Alex - Bugünlerde

Alex - Bugünlerde

bugünlerde biraz eksi biraz soğuk bazen vahşi bir iklimdeyim unutmuşum meğer ne çok yazlar yaşanmış ne baharlar yeşermiş ben hala senin derdindeyim unuturum ama senden sonra bu hayatı ben neyleyim çok karanlık günler artık geceye düştüm bıçareyim derdindeyim kederdeyim hasretinden ölmekteyim usandım ben bu sevdadan yalanlardan dolanlardan sana hasret akşamlardan geçiyorum...
  5. Alexa Chung İle Vero Moda 2012 Yaz Koleksiyonu

Alexa Chung İle Vero Moda 2012 Yaz Koleksiyonu

2012 Yaz Koleksiyonu Vero Moda 2012 Vero Moda Alexa Chung ile birçok koleksiyon tanıtımı yaptı. Sırada ise 2012 yaz koleksiyonu var. Rahatlığın ve sadeliğin ön planda olduğu koleksiyonda gri ceketler, siyah kumaş pantolonlar, beyaz şifon gömlekler ve yazlık örgüler yer almakta. İşte birkaç örnek,

Sayfayı Paylaş