gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Alexander Wang tüylü ayakkabı modelleri

Konu, 'Çöplük' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Alexander Wang ayakkabı modelleri tüylü ayakkabı modelleri topuklu ayakkabı modelleri burada.Hep ipek ve ya saten sabahlıkların altına giymeye alıştığımız tüylü ayakkabılar artık ev dışında da giyilmeye başlayacak.Dantel ayakkabı modelleri yeterince ilginç gelmişdi bana bu tüylü ayakkabılar daha ilginç oldu.Ünlü markalardan Alexander Wang tüylü ayakkabı model hazırlamış. Yüksek topuklu burnu tüylü bu modeli giymek herhalde cesaret ister :D:D Alexander Wang'ın tüylü ayakkabı modelini bakalım siz nasıl bulacaksınız.

2. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    bunları pek beğenmedim. ancak evde giyerim o da belki :D:D

3. ŞIPIDIK

ŞIPIDIK Ayın En Güzel Ojeli Üyesi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.073
    Ödül Puanları:
    113
    seda sayan modeli bunlar :D:D

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Kokoşlar için ideal :D:D

Alexander Wang tüylü ayakkabı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tüylü gelinbaşı aksesuar modelleri

Tüylü gelinbaşı aksesuar modelleri

tüylü gelinlik modelleri tüylü gelinlik modelleri 2010 türbanlı gelin başı aksesuarları 2011 türban gelin başı aksesuarları Aksesuarlardan giyime kadar şu tüylü şeyler çok moda oldu:D.Benim şahsen tarzım değil açıkcası ama sizler hoşlanıyorsanız ve düğün hazırlığı içindeyseniz sizlerle tüylü gelinbaşı aksesuar modellerini paylaşıyorum
  2. Alexander Wang Zincirli Jean-Şort  Yapımı

Alexander Wang Zincirli Jean-Şort Yapımı

şort yapımı kot şort yapımı ,Zincirli Jean-Şort yapmaya ne dersiniz . İşte yapım aşamaları: 1. 2. 3. 4 5 6 7 8
  3. Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri

Alexander McQueen Ayakkabı Modelleri

Bu havalarda üstümüze kısa deri yada süğet bir ceketle kombin edebileceğimiz ayakkabılar gayet güzel görünüyor. Pırıltılı clutch çantaları ve bootie botları ile şıklık vaad ederken, fermuar ve toka kısımlarındaki kuru kafalar gözden kaçmıyor. Bu ayakkabıların 2016 yılı modellerini açtım ve sizlere fiyat bilgiside sundum arkadaşlarım. dilerseniz aşağıdaki bağlantı ile gidebilir ve...
  4. Çanta Sever Meleklerimize Alexander Wang Sonbahar-Kış Çanta Modelleri...

Çanta Sever Meleklerimize Alexander Wang Sonbahar-Kış Çanta Modelleri...

Alexander Wang Çanta Modelleri Alexander Wang Sonbahar-Kış Çantaları Alexander Wang Sonbahar-Kış çanta modelleri Alexander Wang'den yine ikonlaşacak çantalar...Çanta modellerinin birçoğu "it bag" haline gelen Alexander Wang'in sonbahar-kış çanta koleksiyonu ortaya çıktı.Beyaz, krem, siyah ve gri ağırlıklı koleksiyonda, hayvan desenleri de yer alıyor.İşte en güzel Alexander Wang...
  5. Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015

Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015

gelinlik modelleri 2015, yeni gelinlik modelleri, vera wang gelinlik modelleri Gelinlik markasın da dünyaca tanınmış isimlerden biri olan vera wang evlenecek gelin adayları için oldukça sıradışı ve farklı bir gelinlik koleksiyonu hazırlamış. Bazı modelleri giymek açıkcası bana göre fazla cesaret istiyor:D:D Diğer modeller ise sade ve şık detaylar içerirken kaliteli kumaş dokusunu asaletin...

Sayfayı Paylaş