gebe
  1. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Alex'in Son Halleri...

Konu, 'Çöplük' kısmında japonum tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Alex'in Son Halleri... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. son bahara inat ağaç hala yeşermekte karagözlüm

son bahara inat ağaç hala yeşermekte karagözlüm

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Türkçemizin ilk halinden son haline..

Türkçemizin ilk halinden son haline..

Bir 50 sene sonrasını düşünemiyorum.... Yıl: 1965 "Karşıma âniden çıkınca ziyâdesiyle şaşakaldım.. Nasıl bir edâ takınacağıma hükûm veremedim, âdetâ vecde geldim. Buna mukâbil az bir müddet sonra kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni fevkalâde rahatlatan bir tebessüm vardı.. Üstümü başımı toparladım, kendinden emin bir sesle 'akşam-ı şerifleriniz hayrolsun'...
  3. Yıldız Tilbe'nin Son Halini Gördünüz mü?

Yıldız Tilbe'nin Son Halini Gördünüz mü?

yıldız tilbe yıldız tilbe haberleri yıldız tilbe resimleri Sevgili melekler, sesiyle, yorumuyla, besteleriyle ve mükemmel sözleriyle kalbimize taht kuran Yıldız Tilbe ne yazık ki garip kıyafetleri, hali ve tavrıyla sevenlerini her an şaşkınlığa düşürüyor. Yine saçlarında bir değişiklik yapan Tilbe, görenleri şaşkına çevirdi.. Popçu Tilbe'nin saçları magazin gazetelerinde olay oldu....
  4. Meryem Uzerli'nin Son Halini Merak Edenlere!

Meryem Uzerli'nin Son Halini Merak Edenlere!

meryem uzerlinin hamilelik resimleri, meryem uzerli resimleri, meryem uzerli 2014 Tükenmişlik sendromu yaşadığı gerekçesi ile ekranların reyting rekoru kıran dizisi Muhteşem Yüzyıl dan olaylı bir şekil de ayrılan Meryem Uzerli'nin son halini merak edenler için için kendisi hakkın da en son bilgiler ile birlikte hamilelikten dolayı büyüyen karnı ile Meryem Uzerli sizlerle... Frankfurter...
  5. Rüzgar Erkoçlar'ın Son Halini Gördünüz mü?

Rüzgar Erkoçlar'ın Son Halini Gördünüz mü?

rüzgar erkoçlar son hali, rüzgar erkoçlar bıyıklı sakallı, rüzgar erkoçlar haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz sene cinsiyet değiştirerek erkek olan Rüzgar Erkoçlar o dönem magazin basınını uzun süre işgal etmişti. Geçtiğimiz gün Bebek sahilinde bir araçta görüntülenen Erkoçların yeni hali herkesi şaşırttı. Sakalı bıyığı bırakan Erkoçlar, görenleri hayrete düşürdü...

Sayfayı Paylaş