gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Alexsander Mcqueen 2011 kış koleksiyonu

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

batik 2011 Bizler henüz yaz sezonuna hazırlanırken modacılar boş durmuyor ve önümüzdeki 2011 yılı kış modasının trendlerini birer birer belirlemeye çalışıyorlar Bazı ünlü markalar 2011 kış koleksiyonlarını çoktan görücüye çıkardı bile işte onlardan biri olan Alexsander Mcqueen den muhteşem bir kış koleksiyonu.Tamamen pastel tonların ve koyu renklerin kullanıldığı bu yepyeni koleksiyonda bir dikkati çekende ekoseye yer verildiği,Şimdi sizlere 2011 Alexsander Mcqueen kış koleksiyonuyla başbaşa bırakıyorum [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç kıyafetleeeeeeeeeeeer

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Modacılar birazda giyilebileceğimiz şeyleri yapsalar daha çok sevincez:croc:

4. sophy

sophy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aslında bazıları tek başına giylebilecek türden ama tasarımcılar ilginç olmayıçok sevio=)=) mesela 2.sıradaki kazak gerçekten tek başına güsel durabilir=)=)
    emeğine sağlık teşekkürler=)

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    bedave verseler giymem :D...
    o derece yani :D

6. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    kötü kyftler.... benm zevkme göre tabi:)

Alexsander Mcqueen 2011 kış koleksiyonu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara 2011 kış koleksiyonu

Zara 2011 kış koleksiyonu

zara kış koleksiyonu 2011 zara 2011 kış koleksiyonu modası 2011 Zara yeni koleksiyonunu sizlere tanıtmak istiyorum.Koleksiyona genel olarak baktığımızda son derece salaş,uzun kazak ve eteklerin hakim olduğunu görüyoruz.Koyu renklerin ağırlıkta olduğu Zara kış koleksiyonundan sizler için seçtiğim modelleri sunuyorum
  2. Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

Stradivarius 2011 Kış Koleksiyonu

stradivarius 2011 stradivarius 2011 kış koleksiyonu Stradivarius'un bu seneki kış koleksiyonu özellikle kışın sevdiğimin bu kahverengi tonlarıyla süperde olmuş,sizlere bu koleksiyonu sunuyorum meleklerim:tik:
  3. 2011 Moschino Kış  Koleksiyonu

2011 Moschino Kış Koleksiyonu

Moschino Kış koleksiyonunu 2011 tasarımları ile farklı bir tarza el atmış.Sıradışı olmayı sevenlere uygun olan bu modeller Moschino'nu 2011 tasarımda yer alıyor.Tamamı ile farklı kombinler oluşturulmuş olan bu modelleri sizlere sunuyorum.Tablodan çıkan mankenler ise oldukça dikkat çekici olmuş:)
  4. Accessorize 2011 Kış Koleksiyonu

Accessorize 2011 Kış Koleksiyonu

accessorize 2011 Accessorize 2011 kışı için hazırlamış olduğu koleksiyonuyla tüm gözleri üzerinde topladı... aksesuar modasında bambaşka bir yeri olan Accessorize yine bu yıl da en güzel takılarla biz bayanların güzelliğine güzellik katacak gibi görünüyor... Tokasından küpesine, küpesinden yüzüğüne, yüzüğünden kemerine... kısaca hepsi birbirinden...
  5. Bershka 2011 Kış Koleksiyonu

Bershka 2011 Kış Koleksiyonu

bershka bershka 2011 2011 kış kış koleksiyonu Özellikle gençlerin yakından takip ettiği markalardan biri olan Bershka 2011 kış sezonu için hazırladığı koleksiyonunutanıttı. Koleksiyonda ilk göze çarpan parçalar ise; deri ceketler, örgü atkı ve şapkalar, dar pantolonlardan oluşuyor...

Sayfayı Paylaş