gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aleyna Tilki resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Son günlerin internette en çok tıklanan aranılan isimlerden biri omayı başaran Aleyna Tilki, henüz 16 yaşın da olmasına rağmen kısa sürede büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. İlk olarak adını bir yarışma programın da duyuran Aleyna Tilki, farklı bir ses tonuna sahip ve Selda Bağcan hayranı...
    Daha önce sizlerle Aleyna Tilki kimdir konumuzu paylaşmıştık. Kendisi hakkın da daha detaylı bilgilere boyu, kaç doğumlu, nereli gibi bilgilere ulaşmak için burayı tıklayabilirsiniz.

Hayranları için kendisinin birbirinden güzel resimlerini şimdi de paylaşıyoruz...

1QlVn_1472902292_5171.jpg aleyna_tilki_kimdir_kac_yasindadir_nerelidir_1472902228_149.jpg aleyna-tilki-01.PNG aleyna-tilki-02.PNG aleyna-tilki-03.PNG aleyna-tilki-04.PNG aleyna-tilki-18.jpg

2. kızılsaç

kızılsaç Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    18
    bu kızın yaşı gerçekten büyük duruyor ben en az 21 yaşında filandır diye düşündüm.

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Şimdi bu kızın yaşı küçük diye geçenlerde televizyona çıkma yasağı geldi heralde daha 16 yaşında. Bütün aranjörler besteciler tvciler hep peşinde Aleyna'nın bakalım balonu ne zaman sönecek. Bu arada klibini az önce seyrettim evet yaşından çok daha büyük gösteriyorm Ama sahne ışığı var yolu açık olsun ne diyelim :)

Aleyna Tilki resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tilki

Tilki

Hilekar, yalancı, bozguncu öi katil bir düşmana, Tilki öldürmek cin tayfasından biri rahatsızlık sonucu bağırıp cağırmaya yahut şeref ve varlık sahibi bir kadına sahip olmaya, Tilki görmek bazen şerefli erkek veya kadın görmeye, Tilkinin derisi mala, süttü şifaya yahut üzüntüden kurtulmaya, Tilkinin etini yemek yahut onu öldürmeyi tasarlamak yel ağrısına tutulup kurtulmaya, Tilki menfaate,...
  2. arkadaşım tilki

arkadaşım tilki

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Talea'l-Bedru Aleyna İlahisi

Talea'l-Bedru Aleyna İlahisi

aleyna ilahisi aleyne ilahisi taleal bedru aleyna arapça sözleri tala al bedru arapca sözleri tala elbet Talea'l-Bedru Aleyna Min seniyyat'il-veda Vecebeş şükrü aleyna Ma dea lillahi de'a Ente şemsün ente bedrun Ente nurun ala nur Ente misbahus Süreyya Merhabam ya hayra da Kad lebisne sevbe izzin Ba'de esvabir rika Ve rada'na sedye mecdin Ba de eyyamid daya Eyyühel mebusü fiyna Ci'te bil emril...
  4. Tilki Kuyruğu Çiçeği Resimleri

Tilki Kuyruğu Çiçeği Resimleri

Tilki Kuyruğu Çiçeği Resimleri çok merak ediyorum nasıl bu Tilki Kuyruğu Çiçeği o yüzden resimleri istiyorum kızlar:)
  5. Son günlerin aranılan ismi Aleyna Tilki kimdir?

Son günlerin aranılan ismi Aleyna Tilki kimdir?

Son zamanlar da birçok kişinin oldukça dikkatini çeken ve internette en çok aranılan isimler arasın da baş sıralar da yer alan Aleyna Tilki hakkın da tüm merak edilen bilgileri sizler için paylaşıyoruz. İlk olarak ismini Acun Ilıcalı'nın yetenek sizsiniz yarışmasın da duyuran Aleyna Tilki, Emrah Karaduman ile yaptığı cevapsız çınlama klibi ile en çok tıklanıp izlenen videolar arasına da...

Sayfayı Paylaş