gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

alferd angelo süper gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

süper gelinlikler süper gelinlikler 2011
    su bir gercek ki her genç kız gelinliğinin eşi benzeri olmasın istiyor yalan mı?? :D sahsen bende öyle isterim hayatımın en özel günü ve en özel kusursuz bir gelinlik... kremli işlemeli modellerden olussun eşsiz gelinliğim derseniz ALFERD ANGELO tam size göre derim bende birbirinden zarif modellerin arasında size uyacak bişey vardır mutlaka...

kaynak ALFERD ANGELO

2. hilal hale

hilal hale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu çook begendim ya muhteşemmiş.... [​IMG]

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    bunların hepsi çok güzel..ama bunlardan önce bir koca lazım :D emeğine sağlık kurabişim

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    çok şıklar ama renkleri tam beyaz olsun istiom yaaa bide gösterişli olsun abarttım mı ney :D

5. despina

despina Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Desenleri çok iyi kullanmışlar :) Emeğine sağlık

alferd angelo süper gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. süper gelinlikler

süper gelinlikler

Evlilik kararı alan çiftler için düğüne kadar sürecek yorucu ama keyifli bir süreç başlar. Bu zaman için de ençok gelin adayları için detaylı bir araştırma başlar. Tepeden tırnağa kusursuz bir gelin olmak adına gelin adayları giyecekleri gelinlik modelinden, makyaj ve saç modellerine kadar herbir ayrıntıyı ince eleyip sık dokuyarak araştırır. Gelinlik modelleri, farklı modeller ile her sene...
  2. mia solano gelinlikler süperler

mia solano gelinlikler süperler

Kusursuz görünmek gözleri kamaştırmak hepsi sizin elinizde..Tek yapacagınız dogru seçim...zevkinize ve tarzınıza kalmış bişey tabi markalardan destek almak lazım değil mi hepsini görmeden karar vermek olmaz ben size MİA SOLANO'yuda görmenizi tavsiye ederm hatta buyrun göstereym :)...
  3. Kabarık etekli süper gelinlikler

Kabarık etekli süper gelinlikler

süper gelinlikler super gelinlikler kabarık çocuk gelinlikleri süper 2010 gelinlik etekleri Kabarık etek düşkünü benim gibi biri iseniz bunlar bizlerin çok hoşuna gidecek etekleri harika :D
  4. Demet Akalın'ın Gelinliği süper gelinlik

Demet Akalın'ın Gelinliği süper gelinlik

demet akalının gelinliği demet akalının yeni saç rengi saç rengi akalın 2010 akalın Evet melişler bildiğimiz gibi Demet Akalın ile Önder Bekensir Esma Sultan Yalısı'nda evlendi.Beyaz ve gri renkleri kullanılan gelinlikte omuzlardan dökülen tüller ve taş işlemeleri çok zarif bir görüntü oluşturuyor.
  5. Alfred Angelo büyük beden gelinlik modelleri

Alfred Angelo büyük beden gelinlik modelleri

gelinlik modelleri büyük beden gelinlik modelleri Alfred Angelo büyük beden gelinlik modelleri burada.Gelinlik modellerinde artık büyük beden gelinlik modelleride dikkat çekmeye başlıyor.bir çok ünlü tasarımcı büyük beden gelinlik modelleri tasarlıyor.Ünlü tasarımcı Alfred Angelo'da büyük beden giyinen gelin adayları için bir birinden şık büyük beden gelinlik modelleri tasarlamış.Kısa, uzun,...

Sayfayı Paylaş