gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ali almış sancağını eline ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ali almış sancağını eline ali almış sancağını eline sözleri ah ümmetim diye ağlar muhammed sözleri Ali almış sancağını eline Çekilip giderler mahşer yerine
    Hasan'ı Hüseyn'i almış yanına
    Ah ümmetim deyu ağlar Muhammed
    Kıyamet kopıcak canlar uyanır
    Kamil derviş mürşidine dayanır
    Yüzün yere koymuş Hak'ka yalvarır
    Ah ümmetim deyu ağlar Muhammed

ali almış sancağını eline ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. elinize boya fırçasını alın

elinize boya fırçasını alın

Kapı pencere boyamak, genelde erkek işi olarak düşünülür. Merak etmeyin, bu işi erkeklere kaptırmayın, elinize boya fırçasını alın, kolları sıvayın filan demiyeceğiz size. Ama, evinize biraz canlılık getirmek için veya sadece değişiklik olsun diye sizlerin hanım olarak yapabileceğiniz bir kaç tavsiyemiz var. Bunun için de eh, birazcık fırçaya filan ihtiyacınız olabilir belki. Rengarenk...
  2. Hüseyin Turan - Alaydım Elin Elime

Hüseyin Turan - Alaydım Elin Elime

Alaydım elin elime Alaydım elin elime Varaydım baban evine Kurbanam dudu diline Kurbanın olam yar senin Hayranın olam yar senin Başına örtmüş valalar Yüreğim başı paralar Korkaram seni alalar Kurbanın olam yar senin Hayranın olam yar senin
  3. Deniz Arcak - Eller Aldatır

Deniz Arcak - Eller Aldatır

Geceler hain düşman Peşimde yalnızlığım Sarıldım yokluğuna Çaresiz karanlığa Nefretim yalan Unuttuğum yalan Seni aldatmadım inan Hiç yoktun yanımda Dostlarım düşman Yalnızım inan Sensizim yağmurda Hiç yoktun yanımda Ah eller aldatır Aşklar yorulur inan Unutur seni eller bir tanem
  4. al beni ilahisi

al beni ilahisi

canımın cananı ya rasulallah öyle bir sevdaki ilahisi sözleri özledim rasulü medinededir al beni yanına ya resulallah sözleri öyle bir sevdaki yaktı kül etti Öyle bir sevdaki yaktı kül etti Rasulün hasreti canıma yetti Bitire bitire beni tüketti Canımın cananı Ya Nebi ALLAH Al beni yanına Ya Rasulallah Bas beni Bağrına Ya Habiballah Bu canım yoluna kurbandır senin Al beni yanına Ya...
  5. Elleriniz yıpranmadan önleminizi alın

Elleriniz yıpranmadan önleminizi alın

En çok kulladığımız organlarımızdır ellerimiz kışın soğuktan yazın aşırı sıcaktan korumalıyız...Ellerimize gereken özeni göstermek için neler yapmalıyız diyorsanız :tik: Ellere ne zarar verir? . Fazla sıcak ve fazla soğuk su . Deterjanlar, evde kullanılan temizlik ürünleri . Güneş, soğuk, yağmur, deniz ve toprak da elleri hırpalar. Elleri nasıl korumalısınız? . Suyla yapılacak işlerde...

Sayfayı Paylaş