gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ali Asker - Metris

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

su metrisin önü bir uzun alan

birtek seni sevdim

gerisi yalam

senin hasretindir

hücreme dolan

birtek seni sevdim gerisi yalan

hücremdeyim hasretinle yanarım

senin için hergün ağlarım

yaram hep içimde akar kanarım

beni anlamadın ona yanarım

Ali Asker - Metris konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. aliye

aliye

Başrollerini Nejat İşler (Deniz), Sanem Çelik (Aliye), Halit Ergenç’ in (Sinan) paylaştığı ve yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği Aliye, iki çocuğu arasında kalan genç, güzel bir kadının dramını ve hayatla mücadelesini anlatıyor. Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kayınvalide ve eşinin kız kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Evliliğinde aradığı...
  3. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  4. ALi Asker - Oy DağLar (akor)

ALi Asker - Oy DağLar (akor)

oy dağlar akor Em Am Yazlar kışlar uçan kuşlar tanığımdır Am Em Ayrılıklar yolum oldu Em Am Can yoldaşlar dil sırdaşlar tanığımdır Am Em Ölümlerden gülüm soldu G F Anam bacım arkadaşlar tanığımdır F Em Zulum gelip beni buldu Am Em...
  5. askerime

askerime

canım sevgilimm senı cok sevıyorumm gıttıgın 1 yıl oldu ama ben senı hala unutmadım hep aklımdasınn... senı çok sevıyorumm aşkımm ne kadar özlesemde üzülsemde beklemenin sonunda sen oldugunu bılmek bıle guzel bu bıle yetıyor bana ben senı 15 ay degıl omur boyu bıle beklerımm... bebişimm gel artık senı cok ozledımm kendımı okadar yanlız hıssedıyorumkı sensız buralarda hep bıseyler eksık !...

Sayfayı Paylaş