ALi Asker - Oy DağLar (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

oy dağlar akor Em Am

Yazlar kışlar uçan kuşlar tanığımdır

Am Em

Ayrılıklar yolum oldu

Em Am
    Can yoldaşlar dil sırdaşlar tanığımdır

Am Em

Ölümlerden gülüm soldu

G F

Anam bacım arkadaşlar tanığımdır

F Em

Zulum gelip beni buldu

Am Em G Am

A(oy dağlar yalçın dağlar,dumanı hırçın dağlar

F G F Em

2(gün olur devran döner,ağlayan bayram eyler

Am Em G Am

Oy dağlar haber verin,sılamı özledim yine

F G F Em

Kuş olup kanat gerin,yolumu gözledim yine

Am Em G Am

Yolumu gözledim yine,oy dağlar oy dağlar

Am Em G Am

Kın olup bıçak verin,anamı özledim yine

F G F Em

Kuş olup kanat gerin,yolumu gözledim yine

(A tekrar)

ALi Asker - Oy DağLar (akor) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sisLi dağLar

Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768. Bu resım kucultulmustur.Gercek boyuta donmek ıcın tıklayın.1024x768.
  2. Cengiz Kurtoğlu - Dağlar

cengiz kurtoğlu susmayın dağlar cengiz kurtoglu susmayın daglar başım sizden daha dumanlı diye dizilip önüme bir duvar gibi her sabah yolumu kesmeyin dağlar başım sizden daha dumanlı diye sevdalı gönlüme küsmeyin dağlar başım sizden daha dumanlı diye sevdalı gönlüme küsmeyin dağlar yıllarca yandım da yel mi verdiniz yol verin dedim de yol mu verdiniz...
  3. Arif Sağ - Yol Ver Dağlar

Arif Sağ - Yol Ver Dağlar başı duman pare pare yol ver dağlar yol ver bana gönlüm gitmek ister yara yol ver dağlar yol ver bana ömrümün uzun yolu geçip gitsem yare doğru gözlerim yaş dolu dolu yol ver dağlar yol ver bana aşık olmak benim karım çok aradım nazlı yarım düdü dillim sitemkarım yol ver dağlar yol ver bana karlı dağından esmedim ben o yare hiç küsmedim yol ver...
  4. Arif Sağ - Dağlar

dağlar dağımdır benim gam ortağımdır benim söyletme çok ağlarım dertli çağımdır benim oy dağlar dağlar göğsü cemenli dağlar başı dumanlı dağlar yol verin yarım gele dinsiz imansız dağlar dağları dağlasınlar görenler ağlasınlar o yarın zülfü ile yaramı bağlasınlar
  5. Yavuz Bingöl - Oy Dağlar

yavuz bingöl oy dağlar oy dağlar başı dumanlı yavuz bingöl başı dumanlı Yazlar Kışlar Uçan Kuşlar Tanığımdır, Ayrılıklar Yolum Oldu. Can Yoldaşlar Dil Sırdaşlar Tanığımdır, Ölümlerden Gülüm Soldu. Anam Bacım Arkadaşlar Tanığımdır, Zulüm Gelip Beni Buldu. Oy Dağlar Yalçın Dağlar, Dumanı Hırçın Dağlar. Gün Olur Devran Döner, Ağlayan Bayram Eyler. Oy Dağlar Haber Verin, Sılamı Özledim Yine....
  6. Yavuz Bingöl - Dağlar Dağlar

ses verin sesime dağlar nota ses verin sesime dağlar notası notaları notaları yavuz bingöl Ses verin sesime dağlar Benim kuzum ordamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır 2x Dağlar dağlar, uzun dağlar Yüreğimde sızın dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Ateş düştü yakar...
  7. Yavuz Bingöl - Dağlar

Senden ayrı aylar geçti yıl geçti Şu ömrüme dolu vurdu yaz geçti Dağlar ağlarım karalar bağlarım yarim için Dağlar ağlarım yarime gideyim yol ver geçim Bin yıl oldu hiç yüzünü görmedim Senden ayrı konuşmadım gülmedim Dağlar ağlarım karalar bağlarım yarim için Dağlar ağlarım yarime gideyim yol ver geçim Her seherde yollarını gözlerim İnan seni, seni ne çok özledim Dağlar ağlarım karalar...
  8. Efkan Şeşen - Mor Dağlar

Şehrin ortasında yalnızım kewok Uzaklarda ağlayan benim kewok Bastığın yerlerde efkarım ne çok Derdime derman olun hey Mor dağlar mor dağlar Yürek ağlar mor dağlar hey Yadey yadey Lele lele rebene Hasretim düşümde salınsın kewok Düşüm kanadına sarılsın kewok Al beni götür inan çaresi yok Derdime derman olun hey Mor dağlar
  9. Ebru Yaşar - Dağlar

gittin de ardindan cöktüm zannetme bedenim ayakta bak yine sensiz herzaman yeterim kendi kendime daglarda kimsesiz daglarda sessiz herzaman yeterim kendi kendime daglarda kimsesiz daglarda sessiz Refrain: yikilmam yok olmam sen yoksun diye aglamam hayalin karsimda diye egilmem önünde cok sevdim diye daglarda kimsesiz daglarda sessiz yasarim basim dik gönlüm yarali kalbim sendesede olmam...
  10. Asker Sevgiliye Doğum Günü Hediyesi Önerileri Asker Yolu bekliyenler için

Asker Sevgiliye Alınacak Doğum Günü Hediyesi Asker Sevgiliye Ne Hediye Gönderilir Asker yolu beklemek, çok zordur bunu iyi bilenlerden biriyim. Dilerim ki, RAB tüm askerleri, analarına ve tüm sevdiklerine bağışlasın. Sevgili Melek'ler, bu yazımızda asker yolu bekleyenler için, asker sevgiliye doğum günü hediyesi ne alınır diyenler için, birbirinden yaratıcı ve faydalı bilgiler paylaşıyor...

Sayfayı Paylaş