ALi Asker - Oy DağLar (akor)

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

oy dağlar akor Em Am

Yazlar kışlar uçan kuşlar tanığımdır

Am Em

Ayrılıklar yolum oldu

Em Am
    Can yoldaşlar dil sırdaşlar tanığımdır

Am Em

Ölümlerden gülüm soldu

G F

Anam bacım arkadaşlar tanığımdır

F Em

Zulum gelip beni buldu

Am Em G Am

A(oy dağlar yalçın dağlar,dumanı hırçın dağlar

F G F Em

2(gün olur devran döner,ağlayan bayram eyler

Am Em G Am

Oy dağlar haber verin,sılamı özledim yine

F G F Em

Kuş olup kanat gerin,yolumu gözledim yine

Am Em G Am

Yolumu gözledim yine,oy dağlar oy dağlar

Am Em G Am

Kın olup bıçak verin,anamı özledim yine

F G F Em

Kuş olup kanat gerin,yolumu gözledim yine

(A tekrar)

ALi Asker - Oy DağLar (akor) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  2. Ali Asker - Metris

su metrisin önü bir uzun alan birtek seni sevdim gerisi yalam senin hasretindir hücreme dolan birtek seni sevdim gerisi yalan hücremdeyim hasretinle yanarım senin için hergün ağlarım yaram hep içimde akar kanarım beni anlamadın ona yanarım
  3. Yavuz Bingöl - Dağlar Dağlar

ses verin sesime dağlar nota ses verin sesime dağlar notası notaları notaları yavuz bingöl Ses verin sesime dağlar Benim kuzum ordamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır Hiç haberin alamadım Yoksa başı dardamıdır 2x Dağlar dağlar, uzun dağlar Yüreğimde sızın dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Kurdu kuşu sen sakladın Nerde benim kuzum dağlar Ateş düştü yakar...
  4. asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  5. Ali Güven - Belki De Bendim - Akor

Em G F Şarkılar sustu, sustu tüm şehir sanki Dm F Em Kara bir keder sardı yolları Em G F Benle ağlayan martılar bile gitti Dm F Em Beni dinleyen kimse kalmadı Dm F Am Sen uyurken ben o uzun saatlerde F Em Konuşup durdum kendi kendimle Dm F Am Uzayıp giden öldüren bu sürgünden F Em Sana gelmedim dur dedin diye Em F Mutlu oldun mu gitti?in yerde Dm Em Dertli gözlerin güldü...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ali asker oy dağlar nota