gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma Günü Başlıyor !

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ali ayşeyi seviyo yayın tarihi ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, televizyonda ki komedi dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. "Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma günü ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Başrol erkek oyuncusunun Hakal Yılmaz olduğu disiyle ilgili bilgiler şöyle...

Dizinin isminin ilk başta farklı olduğunu belirten Hakan Yılmaz, neden "Ali Ayşe'yi Seviyor" isminin seçildiğini şöyle açıklıyor:

"İlk başta projenin ismi farklıydı, tekerleme gibiydi. Sonra bu isim aklımıza geldi. Biz de önce “İlkokul dizisi gibi mi zannedilir acaba?” dedik ama etrafımızdakiler bu ismi çok beğendi. Daha sonra da dizinin fragmanını okul fişlerine gönderme yaparak hazırladık."

Hakan Yılmaz, askerlik arkadaşının yaşadığı bir olaydan esinlenerek dizinin senaryosunun yazıldığına değindi ve "Bir baba-oğul, anne-kıza aşık oluyor. Bu çok rastlanan bir şey değil" diyerek dizinin konusu hakkında bilgi verdi.

"Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma Günü Başlıyor ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor

Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor

Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor mu? Arkadaşalr Yarıyıl tatili cuma günü başlıyormu yoksa ben mi yanılıyorum:S
  2. Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de !

Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de !

Bu konu; Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce Show Tvde yayınlanacak olan ve son anda yayından kaldırılmasına karar verilen "Ali Ayşeyi Seviyo" dizisi Fox Tv 'de yayınlanacak. Hakan Yılmaz 'ın başrolünda olacağı komedi dizisi son anda yayından kaldırılmıştı. Daha önce Show TV'de 11 Ocak Cuma başlayacağı duyurulan Ali...
  3. ali ayşeyi seviyo yayınlanacak mı acaba ?

ali ayşeyi seviyo yayınlanacak mı acaba ?

Arkadaşlar Hakan Yılmazı çok beğeniyorum ve son dizisinin Ali Ayşeyi Seviyo olduğunu biliyorum ama dizi yayından kaldırıldı diye duydum, şimdi de yayınlanacak diyorlar. Hangisi doğu yayınlanacak mı kalktı mı ? :S
  4. Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor !

Yarıyıl tatili cuma günü başlıyor !

yarıyıl tatili ne zaman,şubat tatili ne zaman,okullar ne zaman kapanıyor,23 ocak okullar tatilmi,okullar ne zaman kapanacak,yarıyıl tatili ne zaman bitiyor Tatilin ardından eğitim öğretim yılının ikinci yarısı, 9 Şubat Pazartesi başlayacak. Eğitim-öğretim yılı 12 Haziran’da da tamamlanacak. 2015-2016 eğitim ve öğretim yılı ise 14 Eylül Pazartesi başlayacak. İkinci dönem 8. sınıf...
  5. Cuma günü gusletmenin fazileti

Cuma günü gusletmenin fazileti

Hadis-i şerifleri, müctehid âlimlerin açıklaması olmadan okumak yanlışlıklara sebep olur. Cuma günü gusletmek müekked sünnettir. O hadis-i şerifin meali şöyledir: (Cuma günü gusletmek vacibdir [yani lüzumludur].) [Buhari, Müslim, Ebu Davud, İ.Ahmed, İ. Mâlik, Taberani, Deylemi, İ. Hibban, Ebu Nuaym] Başka bir hadis-i şerifin meali de şöyledir: (Cuma günü gusletmek bana farz, size nafiledir...

Sayfayı Paylaş