gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de !

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de haberi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, daha önce Show Tvde yayınlanacak olan ve son anda yayından kaldırılmasına karar verilen "Ali Ayşeyi Seviyo" dizisi Fox Tv 'de yayınlanacak. Hakan Yılmaz 'ın başrolünda olacağı komedi dizisi son anda yayından kaldırılmıştı.

Daha önce Show TV'de 11 Ocak Cuma başlayacağı duyurulan Ali Ayşe'yi Seviyor dizisi son gün yayından kaldırılmıştı. Yapımcı firma ile kanal yönetimi arasında parasal konularda yaşanan problemden dolayı dizi Show TV'den ayrılmıştı. NTC Medya, yeni dizisi için Fox TV ile anlaştı.

ALİ AYŞE'Yİ SEVİYOR'UN YENİ TANITIM FRAGMANI İÇİN TIKLAYIN
    Pazartesi akşamı Fox ekranlarında dizinin tanıtım fragmanı yayınlanmaya başladı. Başrollerinde Hakan Yılmaz, Salih Kalyon, Nur Erkul, Şennur Nogaylar gibi isimlerin rol aldığı dizi, çok yakında Fox ekranlarında başlayacak.

Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ömre Bedel (Fox Tv)

Ömre Bedel (Fox Tv)

ömre bedel resmi web sitesi ömre bedel ömürün gelinliği ömür gelinliği deki ömür ün ün Gold Filim hikayesi Güneydoğu'da başlayıp İstanbul'da sürecek olan yeni dizisi " Ömre Bedel'de Murat Han başrol oynıyacak.Fox'ta ekrana gelecek dizide Han altın ticareti yapan çok zengin bir adamı canlandıracak. Han'ın aşık olduğu kadını ise Begüm Birgören canlandıracak. Şu günlerde oyuncu seçimleri...
  2. fox tv ve bez bebek

fox tv ve bez bebek

Meleklerim bildiğiniz gibi fox tv de yayınlanan bezbebek dizisi iyice fox tv'yi rehin aldı:DArtık sabah akşam yayınlıyorlar.Ben kanalı her açtığımda diyorum ki tesadüf hep denk geliyor bana.Ama öyle değilmiş:):)Fox tvnin yayın akışını görünce şok oldum:D:DNasıl yani diyecekseniz işte aynen böyle::D:D Ben buna kanıt derim işte:piha::piha:
  3. Ali ile Ayşe Tatilde

Ali ile Ayşe Tatilde

ali taran, ayşe özyılmazel, evlendi, balayı görüntüleri, bodrum tatili, resimleri, haberleri hakkında detaylı bilgiler Geçtiğimiz cuma günü yıldırım nikahı ile evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran çifti Bodrum'da balayı yapıyor melekler...Balayında çekilen resimleri sizlerle paylaşıyorum... Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran, dün Bitez Sarnıç Beach’te denize girerken görüntülendi. Hamile...
  4. "Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma Günü Başlıyor !

"Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma Günü Başlıyor !

Bu konu; ali ayşeyi seviyo yayın tarihi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda ki komedi dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. "Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma günü ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Başrol erkek oyuncusunun Hakal Yılmaz olduğu disiyle ilgili bilgiler şöyle... Dizinin isminin ilk başta farklı olduğunu belirten Hakan Yılmaz, neden "Ali...
  5. ali ayşeyi seviyo yayınlanacak mı acaba ?

ali ayşeyi seviyo yayınlanacak mı acaba ?

Arkadaşlar Hakan Yılmazı çok beğeniyorum ve son dizisinin Ali Ayşeyi Seviyo olduğunu biliyorum ama dizi yayından kaldırıldı diye duydum, şimdi de yayınlanacak diyorlar. Hangisi doğu yayınlanacak mı kalktı mı ? :S

Sayfayı Paylaş