gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ali ayşeyi seviyo yayınlanacak mı acaba ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Hakan Yılmazı çok beğeniyorum ve son dizisinin Ali Ayşeyi Seviyo olduğunu biliyorum ama dizi yayından kaldırıldı diye duydum, şimdi de yayınlanacak diyorlar. Hangisi doğu yayınlanacak mı kalktı mı ? :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
ali ayşeyi seviyo yayınlanacak mı acaba ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ali ile ayşe oyunu

ali ile ayşe oyunu

ali ile ayşe oyunları ayşe oyunları ali ve ile oyunu ve alinin maceraları Ali ile Ayşe Bu oyun, iki elin baş parmakları ile oynanır. Sağ elin baş parmağı "Ali", sol elin baş parmağı "Ayşe" olur. Avuç kapalı durur. Bir gün Ali evden çıkmış ( Baş parmak yumuk elden yukarı kaldırılır ) Sağa bakmış kimse yok Sola bakmış kimse yok Aşağı bakmış kimse yok Yukarı bakmış kimse yok (...
  2. Ali-Ayşe Çiftinin Düğün Müzikleri!..

Ali-Ayşe Çiftinin Düğün Müzikleri!..

ayşe özyılmazel düğün müziği ayşe özyılmazel düğün şarkısı ali taran, ayşe özyılmazel, evleniyorlar, düğün müzikleri, nasıl evlenecekler, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Bu yılın en şok edici evlilik haberi muhtemelen Ali Taran-Ayşe Özyılmazel'in evlilikleri olacak.Hazırlıkların tam gaz sürdüğü düğün öncesi Ayşe Özyılmazel kına gecesini bile yapmış. Düğünde...
  3. Ali ile Ayşe Tatilde

Ali ile Ayşe Tatilde

ali taran, ayşe özyılmazel, evlendi, balayı görüntüleri, bodrum tatili, resimleri, haberleri hakkında detaylı bilgiler Geçtiğimiz cuma günü yıldırım nikahı ile evlenen Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran çifti Bodrum'da balayı yapıyor melekler...Balayında çekilen resimleri sizlerle paylaşıyorum... Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran, dün Bitez Sarnıç Beach’te denize girerken görüntülendi. Hamile...
  4. "Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma Günü Başlıyor !

"Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma Günü Başlıyor !

Bu konu; ali ayşeyi seviyo yayın tarihi ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, televizyonda ki komedi dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. "Ali Ayşeyi Seviyo" Cuma günü ilk bölümüyle ekranlara geliyor. Başrol erkek oyuncusunun Hakal Yılmaz olduğu disiyle ilgili bilgiler şöyle... Dizinin isminin ilk başta farklı olduğunu belirten Hakan Yılmaz, neden "Ali...
  5. Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de !

Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de !

Bu konu; Ali Ayşeyi Seviyo Fox Tv 'de haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce Show Tvde yayınlanacak olan ve son anda yayından kaldırılmasına karar verilen "Ali Ayşeyi Seviyo" dizisi Fox Tv 'de yayınlanacak. Hakan Yılmaz 'ın başrolünda olacağı komedi dizisi son anda yayından kaldırılmıştı. Daha önce Show TV'de 11 Ocak Cuma başlayacağı duyurulan Ali...

Sayfayı Paylaş