gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ali Biçim Kimdir?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ali biçim kim ali biçim kimdir ali biçim, kimir, just pide, şarkısı, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler

İçinde bulunduğumuz ramazan ayında internete düşen bir video herkesi kırdı geçirdi melekler :)

Bu klip Michael Jackson'ın ''Beat it'' adlı parçasının müziği üzerine okunan Türkçe sözlerden ibaret.''Just pide'' adı verilen parçayı Ali Biçim isimli bir genç hazırlamış ve klibini çekmiş.

Klipte oruç tutan bir gencin ramazan pidesiyle ilgili bir rüyası anlatılıyor.

Bu kliple tıklanma rekorları kıracağa benzeyen Ali Biçim'in önümüzde ki günlerde herhangi bir show programına çıkmasını bekliyoruz melekler :)

Böylece kendisini kendi ağzından daha yakından tanıyabileceğiz :)

Ali Biçim Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Cağaloğlu kimdir

Ali Cağaloğlu kimdir

ali cağaloğlu ali cağaloğlu kimdir ali cağaloğlu kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve bilmediğiniz herşey burada arkadaşlar. "İki Aile" dizisinden de aşina olduğumuz başarılı usta oyuncu Ali Cağaloğlu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiler burada Melek'ler. Ali Cağaloğlu (d. Ağustos 1930 - İstinye) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. İstanbul'un Cağaloğlu semtine...
  2. Ali Biçim Just Pide Videosu var mı ?

Ali Biçim Just Pide Videosu var mı ?

Ali Biçim diye birisi bir video paylaşmış bunun videosunu nasıl izleyebilirim. Bu kişi aynı zamanda Okan Bayülgeni de hiçvetmiş biraz. Paylaşırsanız sevinirim.
  3. Ali Biçim Kimdir biografisi resimleri var mı ?

Ali Biçim Kimdir biografisi resimleri var mı ?

ali biçim kimdir Bu Just Pide isimli bir parçaya klip çeken Ali Biçim ile ilgili bilgi resim, biografisi yada hayatı ile alakalı bilgi var mı _?
  4. Just Pide Videosu ( Ali Biçim )

Just Pide Videosu ( Ali Biçim )

Ali Biçim bu videoyu tam anlamıyla o biçim yapmış. Ben çok komik buldum özellikle Yaralı Şişmana bayıldım. Şimdi bu videoyu aynı zamanda bizden isteyen bir misafirimizin de isteği üzerine ekliyoruz. http://www.youtube.com/watch?v=LDlUNfC2BmA
  5. Ali Taran Kimdir

Ali Taran Kimdir

Ali Taran Kimdir biyografi bilgileri ya da kısaca hayatı hakkında bilgiler yazarsanız çok iyi olur:)

Sayfayı Paylaş