gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Ali campbell's konseri

Konu, 'Konser Haberleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Unılife müzik firmasının Matine 216 adı altında konserleri yaz ve kış sezonu boyunca devam etti ve sezonun son konseri ; UB40 - ALİ CAMPBELL'S .. 22 OCAK 2011 [​IMG]
    Evet melekler sizlere biraz bahsetmek istiyorum ..
    konser fenerbahçe faruk ılgaz divan tesislerinde (kadıköy-fenerburnu)gerçekleşecek . kapılar akşam 20:00 gibi açılırken sanatçımızın sahneye çıkması 22:30 ' u bulacaktır.konser biletlerini biletixlerden ve konser saatinden 1 saat önce konser alanından temin edebilirsiniz. konser tarihi bugun olup ücreti ise ;
    normal: 67 tl
    statnd:450 tl dir. detaylı bilgi için biletixlerden ve 216 355 77 91 den bilgi alabilir veya bizzat bana sorabilirsiniz meleklerim..
    Ayrıca istanbul meleklerinin gelmesini tavsiye ederim gerçekten muhteşem bir gece olacak !

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Ocak 2011
Ali campbell's konseri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aliye

aliye

Başrollerini Nejat İşler (Deniz), Sanem Çelik (Aliye), Halit Ergenç’ in (Sinan) paylaştığı ve yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği Aliye, iki çocuğu arasında kalan genç, güzel bir kadının dramını ve hayatla mücadelesini anlatıyor. Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kayınvalide ve eşinin kız kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Evliliğinde aradığı...
  2. Alinin Çilesi

Alinin Çilesi

Ali gel. - Geldim Oya buyur. - Ali ata bak. - Oya ata baktım. - Ali topu tut. - Oya topu tuttum. - Ali okul açıldı. - Oya okul ne güzel! - Ali okula koş - Oya okula koştum. - Ali bayrak as. - Oya bayrak astım. - Ali ılık süt iç. - Oya ılık süt içtim. - Ali su getir. - Al Oya bu su. - Ali çay demle. - Peki Oya pekiii. - Ali çamaşırları as. - Hıhııı Oya...
  3. Yandım Ali

Yandım Ali

ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu uzun süredir ekranlarda görünmüyor....... 'JAMES BOND'UN TÜRKVERSİYONUDUR!' 1918'DE İSTANBUL'UN İŞGALİ SIRASINDA DONANMADAN TERHİS EDİLEN BAHRİYE ÇAVUŞU YANDIM ALİ'NİN MACERASINI KONU ALAN 'SON OSMANLI-YANDIM ALİ' FİLMİNİN DEVAMININ ÇEKİMLERİ İÇİN ÇALIŞMALARA BAŞLANDI.. Yandım Ali'nin yaratıcısı Suat Yalaz'la ilk filmin başrol oyuncusu Kenan İmirzalıoğlu,...
  4. Zara Konseri

Zara Konseri

zaranın kıyafetleri sanatcı zaranın kıyafetleri türkücü zara türkücü şarkıcı kadife sesli sevilen türkücü Zara Bursa'da...... Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 'Beyaz Koza Yaz Şenliği' kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Zara, Mudanyalı hayranları için kaside okudu. Türk Halk Müziği'nin sevilen sesi Zara, Mudanya Belediyesi'nin ev sahipliğinde düzenlenen konserde, en güzel...
  5. Süper Konser

Süper Konser

nurettin rençber konser tarihleri nurettin rençber konser tarihleri 2010 2011 cevdet bağca konserleri 2011 ilkay akkaya çerkezköy konseri Nurettin Rencber ve Cevdet Bagca ayni sahnede, bu konser kacmaz.... Yurtdisinda kalmanin dezavantajlari :( cok sevdigim iki Sanatci ayni sahneyi paylasacak ve ben dinleyemicem....Gidecek olan arkadaslara simdiden bol eglenceler dilerim... Tarih : 20...

Sayfayı Paylaş