gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ali cengiz oyunu deyiminin anlamı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ali cengiz deyiminin anlamını merak ediyorum arkadaşlarım tam olarak ne anlama geliyor. Arkadaşım bana bu bir alicengiz oyunu dedi ama ne demek ?

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz sorduğunuz sorunun cevabına BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz

Ali cengiz oyunu deyiminin anlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Oy Oy Uşaklar

Cengiz Kurtoğlu - Oy Oy Uşaklar

cengiz kurtoğlu eskiden memlekette cengiz kurtoğlu kız bahçende gül varmı eskiden memlekette çay korduk sepete Eskiden memlekette Çayı koyardık sepete O günler mazi oldu da Şimdi kaldık gurbete Kız bahçende gül var mı Gül dibinde yol var mı Şu vefasız alemde oy oy uşaklar Benden dertli kul var mı Eskiden memlekette vardı sevdalarımız Arhavi'de Hopa'da vardı sevdalarımız Ne kadar güzeldi...
  2. Ali Cengiz Oyunu Ne Demektir

Ali Cengiz Oyunu Ne Demektir

ali cengiz oyunu, ne demektir, anlamı nedir, alicengiz oyunu hikayesi hakkında bilgiler sevgili melekler ali cengiz oyunu hakkında benimd ebilgim yoktu ama sırf merakım yüzünden araştırdım baktım işte ali cengiz oyunu hikayesi:D Ali Cengiz Oyunu ve Hikayesi Kimsenin aklına gelmeyecek ustaca bir hile, bir düzen anlamına gelen bu deyim, Doğuda çok tanınmış bir masalın adıdır....
  3. Ayak Oyunu Deyiminin Anlamı

Ayak Oyunu Deyiminin Anlamı

Ayak Oyunu Deyiminin Anlamı Merhaba kızlar Ayak Oyunu Deyiminin Anlamı nedir bana çabuk tarafından Ayak Oyunu Deyiminin Anlamı hakkında bilgi yazın ricamdır
  4. Başını Dinlemek Deyiminin Anlamı

Başını Dinlemek Deyiminin Anlamı

Başını Dinlemek Deyiminin Anlamı nedir lütfen bu deyimin açıklamasını yazın bana
  5. Bayrak Açmak Deyiminin Anlamı

Bayrak Açmak Deyiminin Anlamı

Bayrak Açmak Deyiminin Anlamı nedir kızlar bilgi verirseniz çok sevinirim şimdiden tşkler.

Sayfayı Paylaş