gebe
  1. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Ali Ekber Eren - Senin icin degilmiydi 2010

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında Ariza tarafından paylaşıldı.

ali ekber eren 2010 ali ekber eren vay be vay sözleri senin için değilmiydi sözleri rüzgar senin için değil mi [​IMG]

1.Senin İçin Değilmiydi

2.Rüzgar

3.Vay Be Vay

4.Dersim

5.Deli Güvercinim

6.Göklerden Kartal Gibiydim

7.Yusuf (Yusuf Hayaloğlu Anısına)

8.Afyon Garı

9.Bilmedim Mi

10.Göçebe Kuş

11.Böyle Kal

Ali Ekber Eren - Senin icin degilmiydi 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Ekber Çiçek

Ali Ekber Çiçek

Ondörtbin Yıl Gezdim Pervanelikte, Sıdkı İsmin Duydum Divanelikte. İçtim Şerabını Mestanelikte, Kırkların Ceminde Dara Düş Oldum. Kırkların Ceminde Haydar,Haydar Haydar Haydar, Haydar Haydar Haydar Haydar, Haydar,Dara Düş Oldum....
  2. cok tatlilar degilmi???????????

cok tatlilar degilmi???????????

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Allahu Ekber

Allahu Ekber

ALLAHU EKBER Gözlerim buğulu günah kesemde, Rahmânsın Rahîmsin Allâhu Ekber! Pişmanım ömrümü boş geçirsem de, Tevvâbsın Allahım Allâhu Ekber! Ruhum şahlanıyor cesedim yorgun, Hâlıksın Bârisin Allâhu Ekber! Beş vakit secdede Miracım her gün, Hâmidsin Allahım Allâhu Ekber! Adını anarım Azze ve Celle, Meliksin Kuddûssün Allâhu Ekber! Vuslatım düğündür gelir ecelle, Kâbidsin...
  4. Ekber Şah

Ekber Şah

Ekber Şah Hindistan’da kurulmuş olan Türk-Moğol İmparatorluğunun en büyük ve en güçlü hükümdarıdır. Ekber Şah 1542’de doğdu. Hindistan’da bu imparatorluğu kuran Babür Şah’ın torunudur. Babasının adı Hümayun Şah’tır. 14 yaşında iken babasını yitirdi. Devleti uzun süre veziri yine bir Türk olan Bayram Han yönetti. On dört yaşında tahta çıkan Ekber Şah 49 yıl saltanat sürdü. Yirmi yaşına kadar...
  5. 2010 için farklı farklı

2010 için farklı farklı

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş