gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ali Güven - Bu Gece

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

şen gittin ya dün gece alaca karanlıkta uyandım bu sabah

ilk defa korktum yalnızlıktan

yorgun düştüm sensizliği dinlemekten

gözlerimi açmaktan korktum ahh

korktum sensizliği görmekten

bugün ilk günüm sensiz

bugün hiçbirşey yapmak gelmiyor içimden

gülmüyor yüzüm

bugün ilk günüm sensiz

alışmak kolay değil

böyle bir anda

ayrıldığımıza inanmış değilim daha!!!!

Ali Güven - Bu Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Güven - Yolcu

Ali Güven - Yolcu

gideceksin vakit ayrılık vaktı bugün her günden daha uzun sanki bitti aşkımız yolun sonundayız her şey söylendi sırada susmak var bitti aşkımız yolun sonundayız herşey yaşandı sırada gitmek var ardına bakma yolcu gece almaya geldi seni benden beni bir daha sorma yolcu arama gittiğin yerden geri dönmeye kalkma yolcu kader almaya geldi seni benden beni bir daha sorma yolcu arama...
  2. Ali Güven - Tarzim Değil

Ali Güven - Tarzim Değil

şüşüyorsam bu gece boşuna değil birşey var dalıyorsam ara sıra boşuna değil elbette var bir sebebi söyleyemem şimdi ama öyle bir iş varki başımda durumu fena gibi duyulur nasılsa çok yakında birisi var aklımda ismi lazım değil birisi var aslında tarzım değil hiç kimse bilmiyor anlatmadım daha
  3. Ali Güven - Sensiz

Ali Güven - Sensiz

şen gittin ya dün gece alaca karanlıkta uyandım bu sabah ilk defa korktum yalnızlıktan yorgun düştüm sensizliği dinlemekten gözlerimi açmaktan korktum ahh korktum sensizliği görmekten bugün ilk günüm sensiz bugün hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden gülmüyor yüzüm bugün ilk günüm sensiz alışmak kolay değil böyle bir anda ayrıldığımıza inanmış değilim daha
  4. Ali Güven Kimdir, Resimleri

Ali Güven Kimdir, Resimleri

Ali Güven Kimdir, Resimleri Selam sizden yakışıklı ve kişilikli olan şarkıcı Ali Güven in resimlerini ve biyografi bilgilerini paylaşmanızı istiyorum hanımlar
  5. Ali Güven Hayatı, Fotoğrafları

Ali Güven Hayatı, Fotoğrafları

Ali Güven Kimdir, Resimleri Ali Güven Hayatı, Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler bu sayfamızda uzun zamandır sesi soluğu çıkmayan yakışıklı ve güzel sesli şarkıcı Ali Güven hakkında bilgiler paylaşıyor ve hayranları için Ali Güven'nin resimlerini de aktarıyoruz. Ali Güven 1974 Nünberg Almanya doğumlu. 11 Yaşında Türkiye'ye kesin dönüş yaptı. İlkokuldan konservatuarı kazanan Ali...

Sayfayı Paylaş