gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Ali Sadi'ye Babası Mehmet Ali Erbil'den 120 Bin Liralık Araba!!!

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Mehmet Ali Erbil Oğlu Ali Sadi Mehmet Ali Erbil Haberi
    Şimdi diyorsunuzdur keşke benimde babam böyle bişey bana hediye etse diye :D:D..Valla Ali Sadi şanslı çocuk ne diyelim....Maaşallah babasından oğluna büyük jest...Mehmet Ali Erbil ne kadar dalgacı bi kişiliği de olsa iyi bir baba olduğu belli..

Ali Sadi’ye babası Mehmet Ali Erbil’den 120 bin liralık araba!

Mehmet Ali Erbil; 10 yıldır garajında sakladığı değeri 120 bin lira olan Chevrolet Corvette C5′i oğlu Ali Sadi’ye armağan ettiğini açıkladı.

En şanslı çocuk! Mehmet Ali Erbil, yıllardır spor araba meraklıları ve koleksiyonerlerin cazip teklifler sunduğu Chevrolet Corvette C5′iyle poz verdi. Ünlü şovmen, sadece 10 bin kilometre yaptığı aracını satmama nedenini de açıkladı.

DEĞERİ 120 BİN TL CİVARI

Ünlü şovmen, değeri 120 bin lira civarında olan otomobilini, oğlu Ali Sadi’ye hediye ettiğini açıkladı. Erbil, “Bu yaşta, bu kilometrede araba olmadığını söylüyorlar. Arabayı oğluma bıraktım. Ali Sadi büyüdüğünde bu aracın değeri daha da artacak” dedi

Ali Sadi'ye Babası Mehmet Ali Erbil'den 120 Bin Liralık Araba!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

Mehmet Ali Erbil'in hastalığı

mehmet ali erbil, haberleri, hastalığı, nedeni, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Çok nadir görülen “kaçış sendromu” adlı hastalığa yakalanan Mehmet Ali Erbil, geçtiğimiz günlerde hastaneye yattı melekler :) 28 günde bir hastaneye gidip ilaç aldığını söyleyen ünlü şovmen, hastalığa nasıl yakalandığını İzzet Çapa’ya verdiği röportajda anlattı: “Hastalığımın adı...
  2. Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu?

Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu?

Mehmet Ali Erbil'in Sağlık Durumu nasıl oldu anjiyo yapıldı mı ve şuan nasıl acaba çok merak ediyorum? Bu konuda bilgisi haberi olan arkadaşlarım var ise bana da yazsın lütfen!
  3. Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Hastaneye Kaldırılma Sebebi Ne ?

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Hastaneye Kaldırılma Sebebi Ne ?

mehmet ali erbil mehmet ali erbil haberleri mehmet ali erbil hastalığı Sevgili melekler, Flaş Haber olarak verdiğimiz Mehmet Ali Erbil hastalığı ile ilgili haberimizin ardından , usta şovmenin nedene hastaneye kaldırıldığı ile ilgili son haberleri de sizlerle paylaşıyoruz ... Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil Kıbrıs'ta hastalanınca acilen hastaneye kaldırıldı. Yakın Doğu Üniversitesi (YDÜ)...
  4. Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri istiyorum

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri istiyorum

Arkadaşlar hani Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin vardı ya işte ben Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
  5. Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Kızı Yasmin Erbil'in Fotoğrafları

Ünlü Şovmen Mehmet Ali Erbil'in Kızı Yasmin Erbil'in Fotoğrafları

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Resimleri Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve anjiyo yapılan ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in bildiğiniz üzere 2 kızı 1 oğlu var. Kameralardan uzak bir hayat süren Mehmet Ali Erbil'in çocuklarından küçük kızı Yasmin artık bir genç kız. MeraK edenler için işte Mehmet Ali Erbil'in...

Sayfayı Paylaş