gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ali Sunal En Yeni Resimleri 2013

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ali sunal resimleri ali sunal ali sunal fotoları

Sevgili melekler, kış sezonu dizilerinin birer ikişer final yapmasının ardından başlayacak olan yaz sezonu dizilerinden biri de Güzel ve Çirkin dizisi. Naz Elmas'ın baş kadın oyuncu olarak yer alacağı dizide Elmas'a merhum Kemal Sunal'ın yine kendisi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal eşlik edecek. İşte Ali Sunal'ın galerimizden paylaştığımız en yeni resimleri...

Ali Sunal En Yeni Resimleri 2013 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Sunal

Ali Sunal

ali sunal kaç yaşında 22 Eylül 1977 yılında İstanbul'da doğdu. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme eğitimi gören sanatçı, Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Halen Tiyatro İstanbul bünyesinde görev yapmaktadır. Kemal Sunal'ın oğludur. Filmografisi Sana Mecburum - 2007 Kısık...
  2. Ali Sunal aldattı.

Ali Sunal aldattı.

ali sunal gökçe bahadır ali sunal gökce bahadir gökçe bahadır gökce bahadir evlendimi Hiç yakıştıramadım babasının adınıda lekeler böylesi umarım yanlıştır ama herkes görmüş üzüldüm.Yazık bu gökçeye hem dizide hem gerçek hayatta ağlamasın artık.:( Ali, Gökçe’yi aldattı! Sanat camiasının en imrenilen çiftlerinden Ali Sunal ile Gökçe Bahadır aşkına bomba düştü. Sunal’ı geçtiğimiz...
  3. Ali Sunal Resimleri

Ali Sunal Resimleri

Ali Sunal Resimleri arıyorum ben müknüse yeni resimleri olursa çok sevinirim çünkü yeni resimleri lazım bana alinin
  4. Ali Sunal Fotoları Resimleri

Ali Sunal Fotoları Resimleri

Ali Sunal Fotoları Ali Sunal Resimler Galerisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda rahmetli Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın resimlerini sizlerle ve Ali Sunal hayranlarıyla paylaşıyoruz.
  5. Engin Hepileri En Yeni Resimleri 2013

Engin Hepileri En Yeni Resimleri 2013

engin hepileri engin hepileri resimleri engin hepileri fotoları Sevgili melekler, bu sezonun en başarılı dizilerinden biri olan İntikam dizisinin oyuncuları da büyük ilgi görüyorç Dizide Hakan Eren karakterine hayat veren başarılı oyuncu Engin Hepileri'nin en yeni resimlerini galerimizden görebilirsiniz...

Sayfayı Paylaş