gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ali Sunal Resimleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ali Sunal Resimleri arıyorum ben müknüse yeni resimleri olursa çok sevinirim çünkü yeni resimleri lazım bana alinin

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ali Sunal Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Sunal

Ali Sunal

ali sunal kaç yaşında 22 Eylül 1977 yılında İstanbul'da doğdu. Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme eğitimi gören sanatçı, Sadri Alışık Kültür Merkezi Tiyatrosu, Dormen Tiyatrosu gibi topluluklarda çalıştı. Sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Halen Tiyatro İstanbul bünyesinde görev yapmaktadır. Kemal Sunal'ın oğludur. Filmografisi Sana Mecburum - 2007 Kısık...
  2. Ali Sunal aldattı.

Ali Sunal aldattı.

ali sunal gökçe bahadır ali sunal gökce bahadir gökçe bahadır gökce bahadir evlendimi Hiç yakıştıramadım babasının adınıda lekeler böylesi umarım yanlıştır ama herkes görmüş üzüldüm.Yazık bu gökçeye hem dizide hem gerçek hayatta ağlamasın artık.:( Ali, Gökçe’yi aldattı! Sanat camiasının en imrenilen çiftlerinden Ali Sunal ile Gökçe Bahadır aşkına bomba düştü. Sunal’ı geçtiğimiz...
  3. Ali Sunal kimdir

Ali Sunal kimdir

kemal sunalın oğlu kim ali sunal kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, kimin oğlu, kemal sunal, babası Büyük usta Kemal Sunal'ın oğlu başarılı oyuncu Ali Sunal hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Ali Sunal (d. 22 Eylül 1977, İstanbul) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Yeditepe Üniversitesi'nde İşletme eğitimi gören sanatçı,...
  4. Ali Sunal Fotoları Resimleri

Ali Sunal Fotoları Resimleri

Ali Sunal Fotoları Ali Sunal Resimler Galerisi Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda rahmetli Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal'ın resimlerini sizlerle ve Ali Sunal hayranlarıyla paylaşıyoruz.
  5. Ali Sunal En Yeni Resimleri 2013

Ali Sunal En Yeni Resimleri 2013

ali sunal resimleri ali sunal ali sunal fotoları Sevgili melekler, kış sezonu dizilerinin birer ikişer final yapmasının ardından başlayacak olan yaz sezonu dizilerinden biri de Güzel ve Çirkin dizisi. Naz Elmas'ın baş kadın oyuncu olarak yer alacağı dizide Elmas'a merhum Kemal Sunal'ın yine kendisi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal eşlik edecek. İşte Ali Sunal'ın galerimizden paylaştığımız en...

Sayfayı Paylaş