gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ali Taran-Ayşe Özyılmazel Çifti Bodrum'da Evlenecekler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selma taran kimdir ali taran biyografi ayşe özyılmazel in arap sevgilisi ali taran, ayşe özyılmazel, evleniyorlar, ne zaman, nerede, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler

[​IMG][​IMG]

Sevgili melekler,
    Ayşe Özyılmazel 'le evleneceği öğrenilen Ali Taran'ın, nikah tarihi için gün aldığı da ortaya çıktı.

Kısa bir süre önce 54 yaşındaki eşi Selma Taran'dan boşanan ve adı Hülya Avşar ile aşk dedikodusuna karışan ünlü reklamcı Ali Taran'ın 1 Temmuz Cuma günü Bodrum'da bir arkadaşına ait villada sanatçı Ayşe Özyılmazel ile evlenmek için Bodrum Nüfus Dairesi ile Bodrum Belediyesi'nde resmi işlemleri başlattığı öğrenildi.

Taran dün nüfus ideresine bugün de Bodrum Belediyesi'ne giderek Belediye Başkanı Dp'li Mehmet Kocadon ve nikah memuru ile görüştü. Gerekli resmi evrakları veren Taran ve Ayşe Özyılmazel'in kır düğünü ile dünya evine girecekleri belirtildi.

Başkan Kocadon "Ali Taran müracaat ettiğinde evleneceği kişinin Hülya Avşar olup olmadığını sorduk "hayır' dedi.

''Arzu ederlerse nikahlarını ben de kıyabilirim" dedi.

Bana öyle geliyor ki bu evlilik kısa sürer melekler.Bir kere yaş farkı çok.Çok hızlı alınmış bir karar.Ve de maalesef ki bu kadar göz önünde olan iki insanın evliliklerini devam ettirmeleri biraz zor..

Umarım yanılırım,ama pek sanmıyorum :S

http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/194034-ayse-ozyilmazel-kimdir-hayati-biografisi.html

http://www.meleklermekani.com/kim-kimdir/194052-ali-taran-kimdir.html#post715224

Ali Taran-Ayşe Özyılmazel Çifti Bodrum'da Evlenecekler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Taran Ayşe Özyılmazel Evlendi

Ali Taran Ayşe Özyılmazel Evlendi

Ali Taran, Ayşe Özyılmazel, Evlendi, düğün resimleri, görüntüleri, haberleri hakkında detaylı bilgiler Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel'in yıldırım nikahı kıyılmış melekler...Sürpriz nikah ile ilgili ayrıntıları bu yazımızda bulabilirsiniz... Bodrum’da şarkıcı Neco’nın kızı köşe yazarı Ayşe Özyılmazel ile reklamcı Ali Taran’ın merakla beklenen düğün töreni yapıldı Nikah havuzbaşında...
  2. Ali Taran-Ayşe Özyılmazel Çiftinin Düğününden Detaylar...

Ali Taran-Ayşe Özyılmazel Çiftinin Düğününden Detaylar...

ali taran, ayşe özyılmazel, düğünleri, görüntüleri, ayrıntıları, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Yılın düğünü büyük tartışmalarla yapıldı ve bitti.Ama uzun süre yorumlar bitecek gibi değil.. Resimlerin ardından şimdi de düğünden ince detayları sizlerle paylaşıyoruz... * Gelin Ayşe Özyılmazel nikahın kıyılacağı havuz başına babası Neco'nun kolunda geldi. *...
  3. Ayşe Özyılmazel Ali Taran Neden Boşanıyor

Ayşe Özyılmazel Ali Taran Neden Boşanıyor

Ayşe Özyılmazel Ali Taran Neden Boşanıyor oysaki evlenirken neler yaşadılar bu kadar kısa mı sürmeliydi sebebini merak ettim:S
  4. Ali Taran Ayşe Özyılmazel neden boşandı

Ali Taran Ayşe Özyılmazel neden boşandı

Ayşe ile Ali taran çifti boşanma kararı almışlar kızlar. Hani o kadar şeyi göğüslemişlerdi hatta ali taran kanserli hanımıda bu yüzden erken ölümüne sebebiyezt verdi hani böyle bir aşkmışmış bu allaşkına. Neden ayrılıyorlar merak ediyorum bilgisi olan var mı ?
  5. Ali Taran Ayşe Özyılmazel Boşanıyor mu?

Ali Taran Ayşe Özyılmazel Boşanıyor mu?

Ali Taran Ayşe Özyılmazel Boşanıyor mu? Ayşe Özyılmazel Ali Taran Boşanıyor Evlilikleri bir çok olaya neden oaln ve günlerce magazin dünyasında konuşulan Ali Taran ve Ayşe Özyılmazel çifti boşanıyormuş Melek'lerim. İşte size Ayşe Özyılmazel Ali Taran boaşnma haberinin detayları; Gazeteci Ayşe Özyılmazel Taran, reklamcı eşi Ali Taran’dan şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmak için dava...

Sayfayı Paylaş