gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Ali Taran Ayşe'den Sonra Çok Mutsuz....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Ali Taran Haberi Ali Taran Mutsuz

Ateş alıp kaçar gibi evlenip ardından hemen boşanan Ali Taran-Ayşe Özyılmazel çifti...Ali Taran'ın mutsuzluğu ile sonuçlandı..Mutsuz olan ve açıklama yapmayan Ali Taran işte bu şekilde görüntülendi...

Yüzü Gülmüyor

Ayşe Özyılmazel ile evliliği sona sona eren ve boşanma sonrası suskunluğunu koruyan Ali Taran, geçtiğimiz gece Bebek'te görüntülendi.

Ayşe Özyılmazel ile evliliği sona sona eren ve boşanma sonrası suskunluğunu koruyan Ali Taran, geçtiğimiz gece Bebek'te görüntülendi. Eski eşi hakkındaki soruları yanıtsız bırakan Taran, gazetecilere yanıt vermeden suratı asık bir şekilde bulunduğu mekandan ayrıldı.

Ali Taran Ayşe'den Sonra Çok Mutsuz.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Taran Kimdir?

Ali Taran Kimdir?

ali taran eşi kimdir ali taran kimdir kim biyografisi biyografi ali taran, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Uzun yıllardır medya dünyasında olduğu halde ,hep kamera arkasında olduğu için onu ilk olarak Yetenek Sizsiniz yarışmasında ki jüri üyeliğiyle tanıdık.Şimdi biraz da kendi ağzından Ali Taran'ı öğrenelim.. Anne de baba...
  2. Ali Taranın eski eşi Selma Taran öldü

Ali Taranın eski eşi Selma Taran öldü

selma taran öldü selma ann desmond vefat etti selma ann desmond öldü haberleri burada arkadaşlar. Ali Taran'ın eski eşi Selma Taran öldü Melek'lerim. Aylar önce olaylı bir şekilde ayrılan Ali Taran'dan boşanan Selma Taran, boşandıktan sonra kendi soyismini aldı ve Selma Ann Desmond olarak anıldı. Kanser hastası olan Selma Ann Desmond vefat etti içler acısı... Kanser hastası olduğu için eşi...
  3. Ali Taran Kimdir

Ali Taran Kimdir

Ali Taran Kimdir biyografi bilgileri ya da kısaca hayatı hakkında bilgiler yazarsanız çok iyi olur:)
  4. Ali Taran Hayatı Biyografisi

Ali Taran Hayatı Biyografisi

Ali Taran biyografisi Ali Taran kim Geçtiğimiz yaz uzunca bir süre magazin gündemini meşgul eden Ali Taran'ın hayatı biyografisi hakkında ki bilgiler şöyle melekler :) 1952 yılında Lüleburgaz Kepirtepe'de doğdu. Bedia Taran ve Selahattin Taran'ın iki oğlundan biridir. Devlet Güzel Sanatlar Akademisi Mimarlık Bölümü'ndeki öğrenimini yarıda bıraktı. 1970 yılında reklamcılığa başladı....
  5. çok mutsuzum

çok mutsuzum

merhaba, ben sevgilimden ayrıldım çok bunalıyorum küs olduğumuz bir gün eski kız arkadaşı ve başka iki kızla daha yazışırken yakaladım kızdım bana takip ettiğini biliyordum sen beni niye takip ediyorsun diye kızdı haklıyken suçlu yaptı ben gönlümü almasını beklerken o başkalarıyla ilgileniyordu ayrıldım tek bir mesaj bile atmadı o kadar rahat umursamaz ki bu rahat tavırlarına dayanamıyorum ve...

Sayfayı Paylaş