gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ali Taran Selma Ann Desmond için ölüm ilanı yayınladı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

ali taran selma taran selma ann desmond ölümü selma ann desmond ölüm ilanı ali taranın internet sitesi haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda boşanan Ali Taran ve Selma Taran, magazin dünyasında bir süre Ali Taran, Ayşe Özyılmazel evliliği ile ve ayrıca ayrılığın ardından soyadı değiştirip Selma Ann Desmond ile yazıldı Melek'lerim. Zira ne yazık ki, dün Selma Ann Desmond ölüm haberi ile sarsıldı, bu üçlü olayı takip edenler. Dün bizde kendi gündemimizde bu ölüm haberine yer vermiştik. Şimdi ise Ali Taranın internet sitesi sayfasında yayınladığı Selma Ann Desmond ölüm ilanı hakkında bilgiler yayınlıyoruz Melek'ler. [​IMG]

Ali Taran, eski eşi Selma Ann Desmond’un vefatının ardından, kendi internet sayfasında ölüm ilanı yayınladı. Taran, bu ilanı, şöyle anlattı: “Şimdiye kadar birçok ölüm ilanı hazırlamıştım. Hayatımın en zor ilanını hazırladım, hayatımın en zor ilanını verdim.”

REKLAM dünyasının ünlü ismi Ali Taran’ın eski eşi Selma Ann Desmond, önceki gece tedavi gördüğü kanser hastalığına yenik düştü. “Eski eşinin cenazesini sahipsiz bıraktı” şeklinde haberler çıkan Ali Taran, dün Etiler’deki ofisinde basın toplantısı düzenledi. Üzgün olduğu görülen Taran, basın mensuplarının sorularını yanıtlarken zaman zaman gözleri doldu ve duraksamak zorunda kaldı. Taran, ardından şu açıklamayı yaptı:

Şov yapma derdimiz yok

“Sizlerin karşısına çıkıp da şov yapmak, savunmak derdimiz yok. Şu an oğlumlayım. Onun annesi, benim de yıllarca hayatımı paylaştığım insan, dün Hakk’a yürüdü. Allah rahmet eylesin. Şu noktada hepinizin bildiği, yapılması gereken işler var. Bu işlerle uğraşıyoruz. Kuzey de yanıma geldi, yalnız kalmasını istemedik. ‘Herşey güzel olacak’ derken, şu anda Zincirlikuyu Gasilhanesi’nde. Ben görmedim ama ‘sahipsiz kaldı’ diye altyazı çıktığını söylediler. Bunun böyle olmayacağını söylemek için buradayız. Oğlumun ve oğlumun anneannesinin isteğiyle, cuma günü defnedilmesini istemişler. O yüzden bir bekleme içindeyiz” dedi. İzmir’de toprağa verilmesi planlanan Selma Ann Desmond’un cenazesi, oğlu Kuzey’in isteği üzerine bugün Levent Camii’nde kılınacak cuma namazının ardından Ulus Mezarlığı’na defnedilecek.

Hep çocuklarım için

Her zaman oğlu Kuzey’in yanında olduğunu ifade eden Ali Taran, şöyle konuştu:
    “Benim bir kızım da var, bir eşim de. Zaten hayata bakışım öyle. Hep ‘onlar için’ diye bakmışım. Dört beş aydır yazılanları okumadım. Duyduklarıma istinaden sizinle konuşuyorum. Hesap vermek şeklinde algılanmasın. Oğlum da Amerika’dan izne geldi, iyi ki gelmiş. Sizden bir ricam var, magazinsel sorular sormayın. Cevap vermek istemem.”
    Eşinin ölüm haberinin ardından kendi internet sayfasında ölüm ilanı yayınlayan Ali Taran, “Şimdiye kadar birçok ölüm ilanı hazırlamıştım. Hayatımın en zor ilanını hazırladım, hayatımın en zor ilanını verdim” diye konuştu.

Annem hep benimle

BASIN toplantısında babasını yalnız bırakmayan Kuzey Taran, annesinin acı çekmeden öldüğünü söyledi. Kuzey Taran, şunları söyledi: “Son iki günde ağırlaştı. Son günlerini daha çok acı çekmeden geçirdiğine eminim. Hakk’ın rahmetine kavuştu. Oğul olarak yapabileceğimin en iyisini yaptım. Ağır olmasına rağmen, ben uyuduktan sonra yanıma gelip, hasta olduğunu belli etmemeye çalıştı. Aynı gayreti gösterdi ama buraya kadarmış. Çok üzgünüm, kabullenmek zorundayım. Babamın yanında mı tek mi kalacağım, karar vermedim. Annem üniversite mezunu olmamı istediği için, beni nasıl görmek istediğini bildiğim için, önce okulumu bitireceğim. Hep iyi bir iş sahibi olmamı istedi. Onun istediği gibi olmaya çalışacağım. O hep benimle. Elimden geldiğince onu mutlu edeceğim. Bu kadar...” dedi.

Onlar dostum değil

ALİ Taran, basın toplantısının sonunda gazetecilerin, “Cenaze evine Acun Ilıcalı ve Gökhan Şükür geldi. Dostlarınız sizi yalnız bırakmadı” sözlerine, “Onlar benim dostlarım değil. Bir zamanlar öyleydiler ama artık değiller” diye cevap verdi.

Yalnız ve üzgündü

“Böyle Bir Şey Var mı” programına telefonla katılan Selma Ann Desmond’un yakın arkadaşı Ayşe Tolga, “10 gün önce çok iyiydi. Ali Taran konusunu hiç konuşmadık. Maddi problemleri vardı onlar canını sıkıyordu. İlaçlarını alamıyordu. Yapayalnızdı ve üzgündü” dedi.

Ali Taran Selma Ann Desmond için ölüm ilanı yayınladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar

Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar

ali taran boşandımı ali taran, selma taran, boşandı, boşandılar, ayrıldı, ayrıldılar, haberleri burada arkadaşlar. Son günlerin magazin konusu olan Ali Taran ve eşi Selma Taran'ın boşanması, nihayete erdi Melek'lerim. Çift anlaşmalı olarak boşandı ve o haberi bizde size aktarıyoruz. Ali Taran, 2006 yılında boşanıp yeniden evlendiği Selma Taran’la dün Bakırköy 6. Aile Mahkemesi’nde...
  2. Selma Ann Desmond kimdir

Selma Ann Desmond kimdir

selma ann desmond kimdir selma ann desmond nereli kim biyografi Yahu bi kaç yerde gördüm Selma Ann Desmond vs diyorlar kim bu kuzum allaşkına bilen melekler bana yardımcı olabilir mi ? Lütfen meraktan çatlıyorum ha :D:D:D
  3. Selma Ann Desmond kimdir, hayatı biografisi ve bilgiler burada meleklerim

Selma Ann Desmond kimdir, hayatı biografisi ve bilgiler burada meleklerim

selma ann desmond kimdir selma ann desmond nereli kim biyografi selma ann desmond kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, kitabı, haberleri ve dahası burada arkadaşlar. Selma Ann Desmond, ünlü reklamcı Ali Taran'dan boşanarak gündeme gelen Selma Taran'ın kendisidir. Ann Desmond soyadı, Selma Taran'ın boşandıktan sonra aldığı kızlık soyadıdır Melek'lerim:) Detaylı...
  4. Ali Taranın eski eşi Selma Taran öldü

Ali Taranın eski eşi Selma Taran öldü

selma taran öldü selma ann desmond vefat etti selma ann desmond öldü haberleri burada arkadaşlar. Ali Taran'ın eski eşi Selma Taran öldü Melek'lerim. Aylar önce olaylı bir şekilde ayrılan Ali Taran'dan boşanan Selma Taran, boşandıktan sonra kendi soyismini aldı ve Selma Ann Desmond olarak anıldı. Kanser hastası olan Selma Ann Desmond vefat etti içler acısı... Kanser hastası olduğu için eşi...
  5. Hülya Avşar Selma Ann Desmond bana kırgın değildi

Hülya Avşar Selma Ann Desmond bana kırgın değildi

hülya avşar selma ann desmond haberleri fotoları burada arkadaşlar. Reklamcı Ali Taran'ın eşi olan ve Ali Taran Ayşe Özyılmazel evliliği ile gündemi meşgul eden, eski soyadıyla Selma Taran olupta, boşandıktan sonra kızlık soyadı olan Selma Ann Desmond geçtiğimiz günlerde hayatını yitirdi Melek'lerim. Hayatının son aylarında magazin gündemine kanser hastalığı ve acılarıyla gelen Selma Ann...

Sayfayı Paylaş