gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ali Taran Selma Taran'ın Hastane Masraflarını Üstlenmiş!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

selma taran kimdir ali taran selma ali taran, selma taran, hastane masraflarını üstlenmiş, evliliği, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Anlaşılan Ali Taran günah çıkatmaya ,kendini hafifletmeye çalışıyor.Ama bu o kadar kolay değil!.

Yorumlar yüzünden evliliklerinin tadını da çıkaramayan Taran-Yılmazel çifti Bodrum'da balayılarına devam ediyor.

Onca yorumdan sonra Ali Taran twitterdan soruları cevaplarken gelen bir soru dikkat çekiciydi.

Soruda ,kanser hastası eski eşinin konuşması halinde tedavi masraflarının kesileceği
    yolunda ki iddiaların doğru olup olumadığı soruldu.Taran bu soruya sadece ,''Gönüllü olarak ömür boyu ben üstleniyorum'' dedi.

Bu kadar tepkiden sonra melekler,hem içini rahatlatmak,günahını hafifletmek,hem de halkın baskısını hafifletmek için verilmiş bir karar diye düşünüyorum.Elbette daha fesat düşünmeyip eski günlerin de hatrı var demek isterdim ama çıkıp ''Bu iddia yalan,ben öyle bir şey demedim!'' dememiş sayın Taran....

Ali Taran Selma Taran'ın Hastane Masraflarını Üstlenmiş! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar

Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar

ali taran boşandımı ali taran, selma taran, boşandı, boşandılar, ayrıldı, ayrıldılar, haberleri burada arkadaşlar. Son günlerin magazin konusu olan Ali Taran ve eşi Selma Taran'ın boşanması, nihayete erdi Melek'lerim. Çift anlaşmalı olarak boşandı ve o haberi bizde size aktarıyoruz. Ali Taran, 2006 yılında boşanıp yeniden evlendiği Selma Taran’la dün Bakırköy 6. Aile Mahkemesi’nde...
  2. Ali Taran'ın eksi eşi Selma Taran'a doktor yasağı

Ali Taran'ın eksi eşi Selma Taran'a doktor yasağı

ali taran, eski eşi, selma taran, sağlık durumu, haberleri burada arkadaşlar. Son dönemlerin olay düğünü Ali Taran - Ayşe Özyılmazel çiftinin ardından anılan Selma Taran, bilindiği üzere kanser hastası. Düğün haberlerine ve resimlerine oldukça içerlenen Selma Hanım'a yakın arkadaşları, yurtdışında tatile çıkması için baskı yapmış. Bu durumu kabul eden, tatil öncesi doktor kontrolleri...
  3. Ali Taranın eski eşi Selma Taran öldü

Ali Taranın eski eşi Selma Taran öldü

selma taran öldü selma ann desmond vefat etti selma ann desmond öldü haberleri burada arkadaşlar. Ali Taran'ın eski eşi Selma Taran öldü Melek'lerim. Aylar önce olaylı bir şekilde ayrılan Ali Taran'dan boşanan Selma Taran, boşandıktan sonra kendi soyismini aldı ve Selma Ann Desmond olarak anıldı. Kanser hastası olan Selma Ann Desmond vefat etti içler acısı... Kanser hastası olduğu için eşi...
  4. Ali Taran Selma Ann Desmond için ölüm ilanı yayınladı

Ali Taran Selma Ann Desmond için ölüm ilanı yayınladı

ali taran selma taran selma ann desmond ölümü selma ann desmond ölüm ilanı ali taranın internet sitesi haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda boşanan Ali Taran ve Selma Taran, magazin dünyasında bir süre Ali Taran, Ayşe Özyılmazel evliliği ile ve ayrıca ayrılığın ardından soyadı değiştirip Selma Ann Desmond ile yazıldı Melek'lerim. Zira ne yazık ki, dün Selma Ann Desmond ölüm haberi...
  5. Ali Taran Hastaneye Kaldırıldı!

Ali Taran Hastaneye Kaldırıldı!

ali taran, ali taran haberleri, ali taran hastalığı Sevgili melekler, önce Yetenek Sizsiniz'deki jüri üyeliğiyle, sonrasında Neco'nun kızı gazetesi Ayşe Özyılmazel ile olan evliliği ve boşanmasıyla gündemden düşmeyen ünlü reklamcı Ali Taran hastaneye kaldırıldı. Hastanenin acil bölümüne alınan ünlü reklamcıya tetkikler sonucu akciğer embolisi teşhisi konuldu. Yaklaşık iki yıldır kan...

Sayfayı Paylaş