gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ali Taran'a Hakkımı Helal Etmem

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bu yazı gecce.com dan sevgili Kenan Erçetingöz'ün bu evlilikle ilgili yazısından alınmıştır. Hiç bir yorum yapmadan, aynen yayınlıyoruz meleklerim. [​IMG] Yalan yazıyorlar! Samimi değiller bu yazarlar!

Ali Taran-Ayşe Özyılmazel evliliği konusunda, “sadece iki yetişkin insana saygı duymak lazım”, “sorgulamak bize düşmez” diyen köşe yazarları yalan yazıyor, kandırıyor.

Kesinlikle kendi duyguları değil, “çıkar” duyguları bunlar!

Sen normal vatandaş değilsin ki böyle düşünesin.. Senin normal vatandaştan çok daha bilgi birikimin var, tarafları çok iyi tanıyorsun, kanserli eşi var, sende inanılmaz detaylar var..

Ali Taran, boşandığı eşi Selma Taran’la 2010 yılında verdiği röportajda bakın ne demiş;

Ali Taran: Onkoloğumuz Selma'ya, 'Siz en güzel iki hastamdan birisiniz, ama öbür güzel olan hastamı kocası, kanser oldu diye terk etti,' dedi.

Selma Taran: Böyle şeyler çok yaşanıyormuş. İlk gördüğümde Ali'ye çok âşıktım. Şimdi daha çok âşığım. Benimle kanserin her aşamasını yaşadı. Hastanede, karşımdaki yatakta uyudu, dikişlerime kendi elleriyle pansuman yaptı. Birlikte kuşları besledik pencereden...

* * *

Bunları görmezden mi geleceksiniz ya da araştırmadığınız için atlayacak mısınız?

“İki yetişkin insan, saygı duymak lazım” derseniz yalan söylersiniz. Samimi olamazsınız, okuyucunuzu kandırırsınız.

Ya da Ayşe’nin çok yakın arkadaşı olmak doğruları, vicdanınızı yazmaktan sizi alıkoymamalı!

Nikaha giden XXXL bayan yazar şimdi Ayşe için bu benim yazdıklarımı yazabilir mi? Yazamaz?

Tam tersine savunur gibi görünür, Türkbükü’ndeki evde oturup blush içerlerken de “nasıl yazdım ama, nasıl savundum seni ama” diye kahkaha atarlar!

Ayşe Özyılmazel benim kızım gibidir, çok severim.

Kendisine de söyledim, yazıyorum da zaten.

“Bekleyemez miydiniz, kaçıyor muydu Ali?” dedim..

Ya da git yurtdışında evleniver.. Böyle davul-zurnayla, milletin gözüne soka soka evlenmenin ne manası var?

Kaldı ki bir tarafta daha kanser tedavisi gören yeni boşanılmış bir eş var..

Tamam anladık aşk bu, durdurulamaz. Evlenin ama gösterişe gerek var mı?

Bence hiç yok!

O kanserli eşin duygularını bu yazarlar niye düşünmezler acaba?

Onkoloğun Selma Taran’a, 'Siz en güzel iki hastamdan birisiniz, ama öbür güzel olan hastamı kocası, kanser oldu diye terk etti,' demesini niye görmezden gelirler acaba?

Hani o samimi olmayan, “çıkar yazarları” işte bunları hep atlarlar.

Daha düne kadar magazinin “m”sini bilmeyen bu arkadaşlar, köşe yazarı olunca bir anda entel-dantel oluverdiler!

Aynı gazeteden Survivor’a davet edilen bayan yazarla, davet edilmeyen bayan yazarın yazdıklarına bakarsanız ne demek istediğimi çok daha iyi anlarsınız!

* * *

Aslında, Ali Taran ile Ayşe Özyılmazel henüz evlenmedikleri için bu kanser konusuna girmeyecektim ama madem sordunuz söyleyeyim.. Tabii onların en mutlu günleri bunlar. Bu tatsız konuyla mutluluklarına gölge düşürmek iyi bir şey değil ama bazı gerçekler de var.

Ali taran-Ayşe Özyılmazel evliliğini Salı akşamı duyunca ilk düşündüğüm konu buydu; “Ali Taran’ın ayrıldığı kanserli eşi”

Çok üzücü bir durum. Kendimi düşündüm, asla ama asla yapmayacağım bir şey dedim. Tabii ki ömür boyu evlenilmeyecek diye bir şey yok ama daha yeni boşanmış Ali Taran’ın, eşinin henüz kanser tedavisi devam ederken aniden ve neyi yakalayacaksa artık, apar topar evlenmesini, ayrıca sansasyon yaratacak biriyle evlenmesini, hele hele çok genç biriyle evlenmesini doğru bulmuyorum.

Bekleyebilirlerdi. Kaçmıyor ya Ayşe.. Ya da Ali..

Sanıyorum ki bu konuyu derin bir adam olan felsefik Ali Taran da düşünmüştür.

Eğer boşandığı kanserli eşiyle konuşup bu evlilik kararını aldıysa mutluluklar dilerim. Ama hiç konuşmadan boşanmanın ardından, yıllardır birlikte yaşadığı ve kanser olduğu zaman ayrıldığı eski eşine bu darbeyi vurduysa da hakkımı helal etmem..

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    en dogrusunuda kenan yazmış eline saglık gerçekte bu

3. MAGENTA

MAGENTA Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    51
    Ödül Puanları:
    28
    bu yzıyı destekliyorum:)

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Bende bu yazıyı destekliyorum.. Çok acı bir durum.. umarım yasananlar onlarında basına gelmez... cunku ne oldum değil ne olacam diye dusunmeli insan hareket etmeden..

5. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    eski esin bir sozu var zaten sen sakin kanser olma Ayse diye. kadinin da kaldiramadigi burdan belli. bence daha saygili olunabilirdi :( hayat bu bakarsin sana da aynisi olur

6. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

valla helal olsun adama yazmış döktürmüşşşşşşşşş bunlar bence çoğu kişinin sölemek isteyipte söleyemediği şeylerdi ve onlara tercüman olmuş ellerine sağlık kenen erçetingöz abicimmmmm

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    kanseri yendi sanırım eski eşi...birde kadın hastalık icindeyken moralin yüksek olması gereken dönemde ayrılsalardı çok berbat bir durum olurdu bende ali tarana hiç yakıştıramadım elinden geleni yapmıştır belki selma hanıma ama kadın ruhu her duyguyu yaşamak ister ayrılık duygusunu yasamakta kaderinde varmıs...

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kenan Erçetingöz'ün her kelimesine, kesinlikle katılıyorum. İnsan, mutlu olurken, ardından mutsuz edeceği kişileri de düşünmeli. Kaldı ki bu kanser hastası olan ve ona yıllarını vermiş olan bir eş ise iki kat daha detaylı düşünmeli... Hastalık bu, kimi ne zaman bulur belli olmaz. Kaldı ki çok genç birinin kendinden kat be kat büyük biri ile uzun ve mutlu bir evlilik sürdüreceğinede, işin açıkçası pek inanmıyorum. Umarım uzun ve mutlu süren bir evlilik olur diyeceğim ama geride kalan hasta bir kadının ahı buna ne kadar izin verir, onu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Madem ki "çocuklar bile biliyor Ali Ayşe'yi seviyor" o zaman; Ali ve Ayşe çiftine de mutluluklar diliyorum.

Selma Hanım'a ve tüm şifa bekleyenlere ise acil şifalar diliyorum...

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

helal olsun valla aynı bende onun gibi düşünüom köşe yazarlarının iddialarınada inanmıyorum inanmamda...

Ali Taran'a Hakkımı Helal Etmem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güllü - Hakkını Helal Et

Güllü - Hakkını Helal Et

güllü yılların hatrına yılların hatrına Aşkımız bitsede saygım bitmedi Hakkını helal et demeye geldim Kapını çalarken elim titredi Seni son bir defa görmeye geldim.. Yılların hatrına aşkımın adına Seni son bir defa görmeye geldim.. Gidince dönemem birdaha göremem Hakkını helal et demeye geldim.. Birazdan son tren beni götürür Yaşam herşeyi burda bitirir Kimbilir yarınlar neler getirir Seni...
  2. Mustafa Yıldızdoğan - Helal Etmem

Mustafa Yıldızdoğan - Helal Etmem

Sonu yoktu da bu aşkın, niye başladın Çile kazanında canlı canlı haşladın Gönüllü gönülsüz gittin, beni boşladın Helal etmem hakkımı ben, öbür tarafta Bu gönülün hesabını, nasıl verirsin Nasıl sevdim seni bilsen, inan erirsin Bunu bilsen, zaten şimdi döner gelirsin Helal etmem hakkımı ben, öbür tarafta __________________
  3. Helal Etmediğim Hakkımla Kal

Helal Etmediğim Hakkımla Kal

Kefeni Biçilmiş yanlızlığımın tek ağlayanı ol.. Çık Bagır Çagır hıckır Selasını avaz avaz ]içinden geldiği gibi.. Daha kaç intihar aklar bizi bu günahtan.. Kac sevda yanığı daha Kaldırır 'Sen' sancısıyla.. Ne tuhaf dimi Yakanda sendin.. Yandıranda.. Kaç Giyilmemiş Grimsi Bir zamanların telli duvagı sandık lekeleriyle boğuşacak daha fazla .. NaftaLin koKusu ne zaman 'Sen' Kokularıyla...
  4. Enişte hakkını helal et

Enişte hakkını helal et

enişte itiraf enişte itirafı itirafları Fazla uzun değil geçen senelerin birinde halam öldüğü için hemen enişteme bir hanım buldular. Şeyi ölmesin diye zaar:D Kadınlar rahibe ya beklerler. kocaları ölünce....:ang: veee yeni gelen cici hala kızkardeşime bir iftira atma cesaretinde bulunmuş. Nerden bilsin evde 7 melek değil 7 cadının olduğunu. Yapmış bir hata işte:laugh: Bu kulağıma akşam...
  5. Ali Taran'ın eksi eşi Selma Taran'a doktor yasağı

Ali Taran'ın eksi eşi Selma Taran'a doktor yasağı

ali taran, eski eşi, selma taran, sağlık durumu, haberleri burada arkadaşlar. Son dönemlerin olay düğünü Ali Taran - Ayşe Özyılmazel çiftinin ardından anılan Selma Taran, bilindiği üzere kanser hastası. Düğün haberlerine ve resimlerine oldukça içerlenen Selma Hanım'a yakın arkadaşları, yurtdışında tatile çıkması için baskı yapmış. Bu durumu kabul eden, tatil öncesi doktor kontrolleri...

Sayfayı Paylaş