gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ali Taranın eski eşi Selma Taran öldü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

selma taran öldü selma ann desmond vefat etti selma ann desmond öldü haberleri burada arkadaşlar. Ali Taran'ın eski eşi Selma Taran öldü Melek'lerim. Aylar önce olaylı bir şekilde ayrılan Ali Taran'dan boşanan Selma Taran, boşandıktan sonra kendi soyismini aldı ve Selma Ann Desmond olarak anıldı. Kanser hastası olan Selma Ann Desmond vefat etti içler acısı... Kanser hastası olduğu için eşi tarafından terk edilen Selma Taran öldü ama eminim ki o ölümüyle acılarınıda öldürdü. Magazin dünyasında ki şok haberler, biz magazin takipçillerini ne kadar üzüyorsa ise olayın kahramanı olan Selma Ann Desmond'u daha da üzmüş olmalı ki, Selma Taran vefat etti dayanamadı. Allah rahmet eylesin diyor ve sizleri Selma Ann Desmond öldü haberile ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler. [​IMG]

Reklamcı Ali Taran'ın kısa bir sure önce boşandığı eşi Selma Ann Desmond akşam saatlerinde Levent'deki evinde yaşamını yitirdi.

Ali Taran az önce oğlu Kuzey ile birlikte bir basın toplantısı düzenledi. Taran şunları söyledi;

"Bugün bir savunma bir şey içerisinde değiliz. Dün hakka yürüdü, Allah rahmet eylesin. Şimdi konuya bir magazin şeyi gibi tabi ki bakmıyoruz. Biraz da oğlum adına söylüyorum. Oğlumun da anneannesi Cuma günü defnedilmesine karar vermişler. O yüzden biraz bekleme içerisindeyiz. Böyle olmayacağını söylemek için buradayım. Dün akşam kendisi oraya götürüldü. Onun dışında söylenebilecek bir şey yok. Son zamanlarda kendisiyle görüşmüyordum. Onları bir kenara bırakıyorum. Ama gerek evliliğe bakışım gerek aile yaşantısına bakışım yazılıp çizildiği gibi değil. Böyle olmadığını en azından burada söylemek istiyorum. Bir hesap verme şeklinde söylemiyorum. Onu da söyleyeyim bunu da gibi bir şeyim yok. Kuzey de Amerika'dan okulundan izin alıp geldi. İyi ki de gelmiş. Benim belki bir ricam olabilir. O da cevap verecek halim yok. Onun için çok da alışık değilim bu tür durumlarda konuşmaya."

Ali Taran'ın oğlu Kuzey de toplantıda şöyle konuştu;

"Son iki günde çok ağırlaştı. Daha çok acı çekmeden son günlerini geçirdiğini söyleyebilirim. Hakkın rahmetine kavuştu. Bir oğul olarak yapabileceğimin en iyisini yaptım. Hep nasihat verirdi. Son geldiğinden itibaren çok ağır olmasına rağmen ben uyuduktan sonra hep yanıma gelirdi. Bana hasta olduğunu belli etmemeye çalışmıştı. Aynı gayreti gösterdi ama buraya kadarmış. Kabullenmek zorundayım. Her şey yazıldığı gibi. Her zaman okulumu bitirmemi istediği için devam edeceğim. Üniversite mezun olmamı isterdi. O hep benimle biliyorum."

AYŞE ÖZYILMAZEL UĞRUNA EŞİNİ TERK ETMİŞTİ

Ali Taran 21 yıllık eşi Selma Ann Desmond'u Ayşe Özyılmazel uğruna terk etmiş ve geçtiğimiz Temmuz ayında görkemli bir düğünle Bodrum'da evlenmişti. Bu düğününde yaşananlar büyük tartışma konusu olmuştu.

Ölüm haberinin ardından aralarında Acun Ilıcalı, Gökhan Şükür gibi bir çok ünlü isim Desmond'un evine geldi. Cenaze evden Gökhan Şükür'ün de aralarında bulunduğu 7-8 kişilik bir grup tarafından çıkartıldı. Eski eşi Ali Taran'ın ise eve gelmemesi dikkat çekti. Selma Ann Desmond’un cenazesi yarın Levent Camii’nde kılınacak cuma namazının ardından Ulus Mezarlığı’na defnedilecek..

Eski eşinin ölüm haberini alan Ali Taran, kendi sayfasına bu ölüm ilanını koydu.

Taran şu anda bir basın toplantısı düzenliyor.

Ali Taran'ın, Ayşe Özyılmazel ile birlikte olduğu öğrenen Selma Taran, Özyılmazel'e acı bir nasihatta bulunmuştu:

“Ali'ye de Ayşe'ye de mutluluklar diliyorum. Bu durumda oğlumuz Kuzey üzgün ve kırgın. Gelin hanıma bir tavsiyem var; Sakın hasta olmasın. Benim geçirdiğim hastalığı geçirmesin.”

Selma Ann Desmond, hastalığı döneminde eski eşinin ilaç paralarını ödemediğini iddia ederek şunları söylemişti:

"Şok geçiriyorum. İlaçlarım için gerekli parayı ödemiyor. Bu nasıl bir beladır. Ben iyileşmeye çalışıyorum o beni hasta etmek için elinden geleni yaptı, yapmaya devam ediyor. İlaçlar olmadan nasıl iyileşeceğim.. Yıllar önce hediye edilmiş mallarım var. Kendisinin de birden fazla malı vardır. Mahkeme kararıyla her türlü ilaç giderlerimi ödemekle sorumlu. Bu tavrı alarak benim ölmemi istediğini düşünüyorum. İtirazı olan var mı? Sesiz kalmak, alttan almak, artık salaklık derecesine giriyor.”

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sabah haberde gördüm çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin.

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    aaa çok üzüldüm yaaa:uhu: Rabbim kimseyi düşürmesin işte. Yazık kadına... Rabbim günahlarını affetsin. Hasta ve morale ihtiyacı olan birine yapılmaması gerekenler yapıldı, ne diyelim mekanı cennet olsun

4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Allah rahmet eylesin, üzüldüm...

Ali Taranın eski eşi Selma Taran öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar

Ali Taran ve Selma Taran anlaşmalı boşandılar

ali taran boşandımı ali taran, selma taran, boşandı, boşandılar, ayrıldı, ayrıldılar, haberleri burada arkadaşlar. Son günlerin magazin konusu olan Ali Taran ve eşi Selma Taran'ın boşanması, nihayete erdi Melek'lerim. Çift anlaşmalı olarak boşandı ve o haberi bizde size aktarıyoruz. Ali Taran, 2006 yılında boşanıp yeniden evlendiği Selma Taran’la dün Bakırköy 6. Aile Mahkemesi’nde...
  2. Ali Taran Kimdir?

Ali Taran Kimdir?

ali taran eşi kimdir ali taran kimdir kim biyografisi biyografi ali taran, kimdir, hayatı, biyografisi, başarıları, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Uzun yıllardır medya dünyasında olduğu halde ,hep kamera arkasında olduğu için onu ilk olarak Yetenek Sizsiniz yarışmasında ki jüri üyeliğiyle tanıdık.Şimdi biraz da kendi ağzından Ali Taran'ı öğrenelim.. Anne de baba...
  3. Ali Taran Selma Taran'ın Hastane Masraflarını Üstlenmiş!

Ali Taran Selma Taran'ın Hastane Masraflarını Üstlenmiş!

selma taran kimdir ali taran selma ali taran, selma taran, hastane masraflarını üstlenmiş, evliliği, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Anlaşılan Ali Taran günah çıkatmaya ,kendini hafifletmeye çalışıyor.Ama bu o kadar kolay değil!. Yorumlar yüzünden evliliklerinin tadını da çıkaramayan Taran-Yılmazel çifti Bodrum'da balayılarına devam ediyor. Onca yorumdan sonra Ali...
  4. Selma Taran kimdir şimdiki soyadı

Selma Taran kimdir şimdiki soyadı

selma taran selma taran kimdir biyografi ann desmond kimdir ann desmond nereli selma taran kimdir, kanser, ne kanseri, hasta, hayatı, boygrafi, kısaca hayatı, Selma Ann Desmond hakkında bilgiler burada arkadaşlar. 2011 magazin bombası olan, Ayşe Özyılmazel ve Ali Taran evliliğiyle birlikte, bir isim daha gündeme oturdu Melek'lerim. Selma Taran... Peki Selma Taran kimdir? Selma Taran,...
  5. Ali Taran Selma Ann Desmond için ölüm ilanı yayınladı

Ali Taran Selma Ann Desmond için ölüm ilanı yayınladı

ali taran selma taran selma ann desmond ölümü selma ann desmond ölüm ilanı ali taranın internet sitesi haberleri burada arkadaşlar. Geçtiğimiz aylarda boşanan Ali Taran ve Selma Taran, magazin dünyasında bir süre Ali Taran, Ayşe Özyılmazel evliliği ile ve ayrıca ayrılığın ardından soyadı değiştirip Selma Ann Desmond ile yazıldı Melek'lerim. Zira ne yazık ki, dün Selma Ann Desmond ölüm haberi...

Sayfayı Paylaş