gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Alıcam, alıcam vericem, vericem

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

'[​IMG]HELİN AVŞAR, 'ALICAM, ALICAM, VERİCEM, VERİCEM' DİYEREK MUTLU OLUYOR... Bir radyo kanalında program yapan Helin Avşar, mutluluk ve enerji için her sabah uyandığında ayna karşısına geçip üçer kere 'Alıcam, alıcam, vericem, vericem' diyor! Kuantum fiziğinde mutluluk ve enerji için yapılan bu dersi çalışan Helin’i evde bulunan yardımcısı görünce 'Helin kafayı yedi herhalde' diyerek şaşkınlıkla bakıyormuş.

gecce.com

2. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aman bende görsem öyle zannederdim herhalde

Alıcam, alıcam vericem, vericem konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. durumuma çözüm bulana rap vericem

durumuma çözüm bulana rap vericem

slmm arkadaşlarr. yha lanet olsun ki erkek arkadaşım mert. msn min şifresini degiştirmiş. çünkü msn deki erkekleri silmemiştim erkek arkileirmden rahatsızz oluyoo. gizli sorumuda degiştirmiş. o msn benim için cok öenmli eski okuldan mezun oldugum okuldaki arkileirm o msnde.. lütfen bana ayrıdmcı olun o msnnin şifresini tekrar nasıl bulucamm. yeterk şifrreyi nasıl bulacagımı söleyin .bulana...
  2. ya erkek arkadaşıma ne alıcam

ya erkek arkadaşıma ne alıcam

kızlar erdemin yani erkek arkadaşımın dogum günü var 1 hafta sonra ve ben ne alıcagımı bilmiyorum arkadaşalr ne alabilirim sadmin sen erkeksin sen bilirsin bana yardım edin ne alıcagımı bilmiyorum kızlar hadi lütfennnnnn:grev::18:
  3. saç maşası alıcam kararsızım :S

saç maşası alıcam kararsızım :S

selammmm bayanlaaaaar :deli: :deli: benim sorunum şu saç maşası almaya karar verdim kardeşim benimkini el altı yaptığından dolayı :sinir: bende bi bakim dedim yeni maşalara zaten ondan daha kalınında gözüm vardı hep :hhh: bendekinin mm sini bilmiyorum açıkcası braunun saç maşası. Memnunum aslında ondan ama daha iyi yapan ürün varsa ondan almak istiyorum. internette babyliss 2325E nano...
  4. sınava hazırlık için kitap alıcamda

sınava hazırlık için kitap alıcamda

merhaba ben şu anda 11.sınıftayım ve eşit ağırlıktayım arkadaşlar okul başladığından beri bunalımdayım matematiğim kötü ve bize galiba 9.sınıf biyolji fizik kimya çıkıcakmış ygsde ben şimdi kitap alıcamda 9.sınıf biyoljimi,fizik,kimya mı alıcam yoksa bunların ygs kitaplarımı var yardım lütfen çünkü ygsde bizim alanımızdan çıkmıyomuş lys de bizim alandan çıkıyomuş
  5. kuşuma eş alıcam

kuşuma eş alıcam

kuşuma eş alıcam yalnız elimdekii kuşun erkek veya dişi oldugunu nasıl anlayabilirim

Sayfayı Paylaş