gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Alımlı dudaklar hayal değil!

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Güzel ve seksi dudaklara sahip olmanız için sizlere gerekli olan bilgileri veriyorum [​IMG] Eğer dudaklarımıza gereken bakımı göstermemişsek aynaya baktığımızda göreceğimiz kuru, çatlamış, çizgi çizgi yarılmış bir görüntü olacaktır.

Dudakların bu derece hırpalanmasının nedeni aşırı hassas olmalarına rağmen kendileri koruyacak yağ bezelerinin olmamasıdır.

Onları kötü hava şartlarından korumak için nemlendirici ve koruyucu özellikleri bünyesinde toplayan özel parlatıcılardan yaralanabilirsiniz. Bu şekilde çatlamalarını engelleyip daha fazla zarar görmelerini de önlemiş oluruz. Normal rujlarda bu vazifeyi görebilirler.

Dudak üzerine yayıldıklarında tükürükten ve dudak hareketlerinden etkilenmeyen dayanıklı ve koruyucu bir katman oluştururlar.

Alımlı dudaklar hayal değil! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İncecik bacaklar hayal değil

İncecik bacaklar hayal değil

incecik bacaklar incecik olmak için bacaklar icin Her gün 20 dakikanızı ayırarak yapacağınız egzersizle baş döndürücü bacaklara sahip olabilirsiniz! Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Doç. Dr. Turan Uslu'nun verdiği faydalı bilgiler. • Yürüyüş yaparken topuklarınıza basmak yerine parmak uçlarınıza basmayı deneyin, topuklarınızı yere değdirmemeye çalışın. Bu, gövdenizin biraz öne eğilmesine...
  2. BiLiyormusun; hayaL ettiklerim bunlar değiLdi..

BiLiyormusun; hayaL ettiklerim bunlar değiLdi..

ßıLıyorum artık sevmeyeceksın benı, yuzumu gormek bıLe ıstemıyorsun bıLıyorum. ama en cok canımı acıtan bunLarı bana soyLemeden gercekLEstırmen oluyor... Oysa en basında herseyden vazgecmıstım ben, ama sen o herseyden vazgecmıs bır kosede unutuLmus, dısLanmıs sevgı fakırı oLan benı seveceğını soyLemıstın... Bunun ıcın ne cok emek sarfedıp benı olduğum yerden cıkarmıstın; karanLıktan... Bır mum...
  3. Kusursuz bir cilt hayal değil!

Kusursuz bir cilt hayal değil!

BareMinerals fondöten, doğal minerallerden oluşan saf formülüyle, cilt kusurlarını mükemmel biçimde kapatıyor, hem güneş koruyucu SPF 15 içeriyor hem de sağlıklı, bronz bir cilde sahip olmanızı sağlıyor... Uygulandığı andan itibaren uzun süre ciltte kalan bareMinerals; likit veya krem fondötenlerin aksine yumuşak ve kremsi yapısıyla gözenekleri tıkamıyor, kırışıklıklarda birikmiyor; cilde...
  4. Güzel bacaklar artık hayal değil!!!

Güzel bacaklar artık hayal değil!!!

bacak şekilleri am şekli Kıyafetlerimizi giydiğimizdeki güzellik baldırlarımızın şekli çok önemlidir. Çoğu kadın baldırlarındaki yağlardan şekilsizliklerden şikayet eder. Bunun çözümü düzenli pratik egzersizlerde saklı. Ve elbetteki düzenli ve yeterli bir yemek yeme alışkanlığı. Baldırları şekillendirmesi ve küçülmesi için; bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Olduğunuz yerde zıplayın ve...

Sayfayı Paylaş