gebe
  1. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28

alın size güzel sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında bernam07 tarafından paylaşıldı.

En fazla içimde ölürsün. Cesedini sürüklerim gittiğim her yere.
    Seni orada seviyorum yaklaşma bana.
    Güneşi de severim ama bir düşün; ya yaklaşırsa..

Susacaksan HZ.Meryem gibi suski,RABBİN konuşsun adına ve sessizliğin ses getirsin Dünyaya.

Vakit Cuma... Ayetlerde oku aşkı...
    Îhrama girmiş süveyda,
    Melekler tavaf ediyor arşı.

Senden kalan boş zamanlarımda
    Bol bol seni dinliyorum, tek notanı kaçırmadan
    Fırsat buldukça seni okuyorum, her satırını hatmederek
    Patlamış mısır alıp seni izliyorum bazen de
    Tabii bir de, günübirlik olarak seni seviyorum.

alın size güzel sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. alın size yığınla avatar:)))

alın size yığınla avatar:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. alın size geyik zuhahahah

alın size geyik zuhahahah

dördüncü murat neden intihar etmis..?ilk üçe giremediğinden adamın biri yarın ölicem demiş yarmıslr ölmüs.. Bu tüp bebek hatali;hep gaz kaçiriyor... - Çiçekleri dalindan koparmayin! Kökünden sökün... - Önce insallah yenecegiz" Sonra: "Yenildik ama ezilmedik" (Milli Maç) - Seni bir yerden çikariyorum dedi kadin: Meger ebemmis .. - Kizda bir fizik var abi!, Einstein yaninda halt...
  3. İşte size  Güzel Anlamlı Sözler

İşte size Güzel Anlamlı Sözler

Güzel Anlamlı Sözler En Güzel Anlamlı Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda anmalı en güzel olan söylenmiş sözleri sunuyor ve anlamlı güzel sözler arayan tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için, en güzel anlamlı sözler burada diyoruz! Aynaya Bakacağına, Üstündeki Elbiselere Bak. BARACCİO Her Aşık, Şairdir. EFLATUN Gençliği anlamaz hale gelmişseniz, dünyadaki işiniz bitmiş...
  4. İşte size Gül İle İlgili Özlü Güzel Sözler Melekler

İşte size Gül İle İlgili Özlü Güzel Sözler Melekler

Gül İle İlgili Özlü Sözler, Gül İle İlgili Güzel Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda bizden gül ile ilgili güzel sözler isteyen misafirimiz ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için, anlamı çok güzel olan ve özel günlerde bile seni seviyorum demek için tek başına yeterli gelen, biz kadınların sevdikleri şeyler arasında ki çiçek olan gülle ilgili özlü sözler paylaşıyoruz...
  5. Levent Ertan Güzele Bakmak Sevap Şarkı Sözü istiyorum sizden

Levent Ertan Güzele Bakmak Sevap Şarkı Sözü istiyorum sizden

merhaba arkadaşlar ben sizden Levent Ertan Güzele Bakmak Sevap Şarkı Sözü paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş