gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Alinin Çilesi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Ali gel. - Geldim Oya buyur.
    - Ali ata bak.

- Oya ata baktım.

- Ali topu tut.

- Oya topu tuttum.

- Ali okul açıldı.

- Oya okul ne güzel!

- Ali okula koş

- Oya okula koştum.

- Ali bayrak as.

- Oya bayrak astım.

- Ali ılık süt iç.

- Oya ılık süt içtim.

- Ali su getir.

- Al Oya bu su.

- Ali çay demle.

- Peki Oya pekiii.

- Ali çamaşırları as.

- Hıhııı Oya hıhıııı

- Ali iki yumurta kır.

- Tabii Oya tabiiiiiiii

- Ali camları sil.

- Ooolduuuu Oya olduuuuuuuuu

- Ali bakkala git.kısa samsun al

- Yuhhhhhhhh Oya yuhhhhhhhhh.

- Ali bana diklenme.

- Oya çeneni kapa.

- Ali bir dediğimi iki etme

- Oya az ye de bir hizmetçi tut.

- Ali canımı sıkma.

- Oya ayağını denk al.

- Ali beni tehdit etme.

- Oya canıma yettirme

- Ali fişine itaat et.

- Oya beni oraya getirtme.

- Ali fişten kovuldun.

- Sen kovmadın ben istifa ettim beleşçi Oya... yıllardır ne bu senden çektiğim çilem be. Ali koş,
    Ali düş, Ali amuda kalk.... eeeeeeeeeehhhhhhh yetti canıma artık.

- Ali kısa kes.

- Yok canım öyle kısa cümleler yok. Çoluk çocuk okuma yazma öğrenecek diye anam ağladı beeeeeee

Alinin Çilesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SMS'deki türkçe karakter çilesi..

SMS'deki türkçe karakter çilesi..

Telekomünikasyon Kurumu İkinci Başkanı Galip Zerey, kısa mesajlarda Türkçe karakter sorununun Meksika'da yapılan 3GPP toplantısında ele alınacağını belirterek, ''Çözüm önerimiz kabul edilirse kısa mesajlarda Türkçe karakterler rahatlıkla kullanılabilecek ve 160 harften oluşan kısa mesajda Türkçe harf kullanılsa bile tek bir kısa mesaj ücretlendirilmesi olacak'' dedi. Telekomünikasyon Kurumu...
  2. Çile(iplik çilesi)

Çile(iplik çilesi)

Rüyada bir çileyi yumak haline getirmekte oldugunuzu görmek, karisik islerinizi bir düzene sokarak, kazanç yoluna girdiginize isarettir.
  3. aliye

aliye

Başrollerini Nejat İşler (Deniz), Sanem Çelik (Aliye), Halit Ergenç’ in (Sinan) paylaştığı ve yönetmenliğini Kudret Sabancı'nın üstlendiği Aliye, iki çocuğu arasında kalan genç, güzel bir kadının dramını ve hayatla mücadelesini anlatıyor. Aliye, evli ve iki çocuklu zengin bir ailenin gelinidir. Büyük bir evde kayınvalide ve eşinin kız kardeşiyle birlikte yaşamaktadır. Evliliğinde aradığı...
  4. 'Güneydoğulu Kadının Çilesi Bitmiyor'

'Güneydoğulu Kadının Çilesi Bitmiyor'

güneydoğulu kadınlar kadınların çilesi güneydoğuda okuma yazma oranı kaç 'Güneydoğulu Kadının Çilesi Bitmiyor' Güneydoğu'da yaşayan evli kadınlar üzerine yapılan bir araştırmaya göre, kadınların yüzde 80'inin okuma yazması yok. Bazıları yaşadığı şehrin adını bile bilmiyor. Yarısına yakını çocuk yaşta anne olan kadınların yüzde 16'sı berdelle evlendiriliyor. Çoğu şiddete...
  5. Ali'nin çilesi....

Ali'nin çilesi....

Ali'nin çilesi.... - Ali gel. - Geldim Oya buyur. - Ali ata bak. - Oya ata baktım. - Ali topu tut. - Oya topu tuttum. - Ali okul açıldı. - Oya okul ne güzel! - Ali okula koş - Oya okula koştum. - Ali bayrak as. - Oya bayrak astım. - Ali ılık süt iç. - Oya ılık süt içtim. - Ali su getir. - Al Oya bu su. - Ali çay demle. - Peki Oya pekiii. -...

Sayfayı Paylaş