gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Alişan - Ah Le Yar

Konu, 'Çöplük' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Sana olan duyguları bir bilebilsen

Anlatabilsem,belki severdin...

İçimdeki hasretini bir duyabilsen

Anlayabilsen,belki benimdin...

Sana sevdiğim diyemem yalan yalan yalan yalan

Vallahı yalan,inan ki yalan

Sen karasevdamsın benim duman duman duman duman

Hasretin tüter,içimde yanan

Ah le yar yar yine başımda sevdan

Ah le yar yar geceler kara zından

Ah le yar yar bir parçacık canım var

Onu da sen al...

Aklıma düştü gözlerin bir bıçak gibi

Ah silah gibi,cehennem gibi

Söylenmemiş türkümdün sen unutmam seni

Unutmam seni,unutamam ki...

Sana sevdiğim diyemem yalan yalan yalan yalan

Vallahı yalan,inan ki yalan

Sen karasevdamsın benim duman duman duman duman

Hasretim tüter,içimde yanan

Ah le yar yar yine başımda sevdan

Ah le yar yar geceler kara zından

Ah le yar yar bir parçacık canım var

Onu da sen al...

Alişan - Ah Le Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan

Alişan

Bingöl´lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976´da İstanbul Kasımpaşa´da dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan´dı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses´in 'Sabuha', İzzet Altınmeşe´nin 'Maden Dağı' adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Serkan´a türkü söyletirlerdi. Bu,...
  2. Sezen Aksu - Le Le Le

Sezen Aksu - Le Le Le

Gözümün içine baka baka oynaşıyor ellerle Cehennemde yanarsın sen bu dudu dillerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Le le le le le le le le laaa... Le le le...
  3. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  4. Le Chance

Le Chance

0212 244 21 61 Yer : Beyoğlu Adres : Firuzağa mah. Cezayir Sokak No: 10 Galatasaray-Beyoğlu Ücret : TL Kredi Kartı : Geçmiyor Park : VAR Web : index Fransız Sokağı`ndaki Le Chance, Fransanın sokakla iç içe ve şehrin hareketliliği ve yaşam akışına ayak uydurmuş olan Bistro kültürüne uyumluluk içinde tasarlanmıştır. Dekoratif olarak canlı, sıcaklığı...
  5. Alişan Umrede!

Alişan Umrede!

alişan haberleri şarkıcı alişan Sevgili melekler, şarkıcı Alişan umreye gitti. Kutsal topraklarda olmanın mutluluğu yaşayan Alişan iftar sofrasında görüntülendi. Alişan "Allah’ım sana şükürler olsun ki Peygamber Efendimizin evinde iftar yapmayı nasip ettin. Şükürler olsun" diyerek dua etti.Allah herkese nasip etsin buralara gelmeyi. İnşallah, böyle bir huzur, maneviyat yok...

Sayfayı Paylaş