gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Alişan askerliğini bitirdi tezkere aldı

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

alişan teskere aldı alişan askerliği ne zaman bitiyor alişan askerliğini bitirdi, tezkere aldı, ünlü şarkıcının haberi burda arkadaşlar.

Uzun süredir ekranlarda görmediğimiz Alişan, vatani görevi için askere gitmişti. Nihayetinde askerliğini bitirdi ve tezkeresini aldı Melek'ler.

Alişan vatani görevini tamamlayarak tezkerisini aldı.

Askerliğini erteletmek için Tepecikspor’dan profesyonel futbolcu lisansı çıkaran, ancak Futbol Federasyonu lisansını iptal edince birliğine teslim olan şarkıcı Alişan, menisküs ameliyatı olup 45 gün hava değişimi almıştı.

renesme bunu beğendi.
Alişan askerliğini bitirdi tezkere aldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan

Alişan

Bingöl´lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976´da İstanbul Kasımpaşa´da dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan´dı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses´in 'Sabuha', İzzet Altınmeşe´nin 'Maden Dağı' adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Serkan´a türkü söyletirlerdi. Bu,...
  2. Piyasalarda "tezkere" gerilimi

Piyasalarda "tezkere" gerilimi

İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (İMKB) Ulusal 100 Endeksi, bayram tatili öncesindeki son seansı 58 bin puandan kapatırken, yatırımcılar gözlerini Merkez Bankası’nın faiz indirimi kararı alması beklenen 16 Ekim’deki toplantısına ve Kuzey Irak’a sınır ötesi operasyona ilişkin Meclis’ten çıkarılması beklenen tezkereye çevirdi. Önümüzdeki hafta piyasaların nasıl bir seyir izleyeceğini ANKA’ya...
  3. Tezkere Resmi Gazete'de

Tezkere Resmi Gazete'de

Kıbrıs Barış Harekatı'ndan sonra TBMM'de en yüksek oyla kabul edilen ve Kuzey Irak'a sınır ötesi harekat için Hükümet'e bir yıl süreyle yetki veren tezkere Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Türk Silahlı Kuvvetlerinin, Irak’ın kuzeyinden Türkiye'ye yönelik terör tehdidinin ve saldırıların bertaraf edilmesi amacıyla, sınır ötesi harekat ve müdahalede bulunmak üzere...
  4. Tezkere

Tezkere

Azkerden tezkere almak rahatlık ve genişliğe, Tezkere iş akdine, karşılıklı münasebetlerin dayandığı belgelere delalet eder.Rüyada bir yerden bir tezkere almak, yolculukla yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada tezkere görmek, çetinlik ve mesakkatla mal elde eden bir kimseye isarettir. Tezkere ve ona isaret eden seyi görmekde, hayir yoktur.
  5. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim

Sayfayı Paylaş