gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Alişan: 'BENİ ARABAMDAN SOĞUTTULAR, SATTIM'

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

ŞARKICI ALİŞAN, FUTBOLCU HAKAN ŞÜKÜR'DEN ALDIĞI OTOMOBİLİNİ SATTI..

120 bin euro'ya aldığı otomobil çok eleştirildiği için sattığını söyleyen Alişan 'Türkiye'de birçok insan o kadar pahalı şeyler alıp bununla hava atarken ben yıllardır çalışarak yaptığım birikimimden ilk kez kendi keyfime göre bir araba almak istedim. Ama o kadar çok konuşuldu ki rahatsız oldum. Krizde araba almam bazılarını kızdırdı. Beni arabamdan soğuttular. Ben de sıkıldığım için değerinin altında sattım' diyerek sitemde bulundu.

Alişan: 'BENİ ARABAMDAN SOĞUTTULAR, SATTIM' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan

Alişan

Bingöl´lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976´da İstanbul Kasımpaşa´da dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan´dı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses´in 'Sabuha', İzzet Altınmeşe´nin 'Maden Dağı' adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Serkan´a türkü söyletirlerdi. Bu,...
  2. Gökhan Tepe - Sat Beni Bedavaya

Gökhan Tepe - Sat Beni Bedavaya

Ben senle uzaklardan korkmam Ben sensiz yakınsızım avunamam Sen öyle güzelsin ki bitanem Varlığın yetmiyor yokluğun bitmiyor Yağ beni yağmurlara es beni rüzgarlara Sat beni bedavaya Görmüyor gözüm asktan Düşünme suyun örtülerini Bırak yüregim teninde aksın Kapat aralı perdelerini Geceyle günün gözü kalmasın
  3. besin satın alma ve saklama

besin satın alma ve saklama

SÜT VE ÜRÜNLERİ Hastalık yapıcı mikroorganizmalardan korunmak için iyi kaynatılmış, pastörize/sterilize edilmiş süt ve ürünleri kullanılmalıdır. Pastörize veya sterilize edilmemiş sütler, kabardıktan sonra 5 dakika kaynatılıp hemen soğutulmalıdır. Kaynatılmış ve pastörize sütler cam kavanozda buzdolabında 12 gün, kutusu açılmış sterilize sütler en fazla 3 gün saklanabilir....
  4. Arabalar

Arabalar

Türkiye'nin en güncel 2 el araba ve 0 km otomobil ve ticari araç ilanları için tıkla Hurriyetoto.com
  5. Arabamı sattım,hgs ürünümü ne yapmalıyım?

Arabamı sattım,hgs ürünümü ne yapmalıyım?

arabamı sattım hgs mi nereye vermeliyim,arabamı sattım hgs kartım ne olacak,arabamı satarken hgs etiketimi ne yapmalıym,araba satılınca hgs ne olur,araç satışında hgs ne oluyor,hgs iptali nasıl yapılır, Ürününüzü PTT merkez ve işyerlerinden iptal ettirerek yeni ürün alabilirsiniz, eski ürün içindeki bakiyeyi gerekli kontroller gerçekleştirildikten 7 gün sonra yeni ürününüze...

Sayfayı Paylaş