gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

alişan çağla şikel alişan çağla şikel kavgası alişan çağla şikel küs mü 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz üzere epey bir zamandır Alişan Çağla Şikel birbirine küs melekler. Sebebinin Çağla Şikel tarafından Alişan'a atılan bir kazık olduğunu daha önce ki haberlerimizde sizlerle paylaşmıştık. Alişan'ın da onayladığı bu durum yüzünden ayrılmaz ikili şu sıralar görüşmüyor. Geçtiğimiz gün Bugün gazetesine bazı açıklamalarda bulunan Alişan Çağla Şikel ile ilgili olarak bakın neler demiş..

-Çağla Şikel ile aranızda askerden geldikten sonra bir tatsızlık yaşandı. Beraber yapmayı konuştuğunuz bir programı, siz askerdeyken o, eşi Emre Altuğ ile birlikte yaptı. Siz de tepki gösterdiniz. Bu konuda ne diyeceksiniz?

Ben kimse hakkında kötü bir şey söylemedim. Asla yalan konuşmadım ve konuşmam. Eğer benimle ilgili kötü veya beni aşağılayıcı şeyler söylerlerse, ben de bundan sonra onların canını acıtabilirim. Yine efendiliğimi bozmam ama beni aşağılayıcı ve kötüleyici şeyler söylerlerse bende o insanlar hakkında bir bilgi sahibiysem, bende onları yaralarım yani. Benim kimseyle kişisel bir sorunum yok. Herkes gibi ekmeğimin derdindeyim. Ve artık 36 yaşındayım, dünkü çocuk değilim.16 senedir bu camiadayım. Kimin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Kimin nasıl nereye geldiğini çok iyi biliyorum. Benim hakkımda konuşurlarsa bende onları yaralarım.

SadmiN bunu beğendi.
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu bunlar böyle işte, birisi birisinin tavuğuna yeterki Kişşş demesin. Şimdibu kavga büyür ise Alişan'ın bildikleride piyasaya çıkarki püfffff ortalık toz duman olur. Birilerinin bir yerlere gelmek için neler yaptığını demek ki neymiş meleklerim, başka bir sanatçı her halukarda biliyormuş :D:D Vay anasını ya... Bana dokunma sırrını dökmeyim durumları var. Aslında bu sanatçıların neyi vardırda bizler bilmiyoruz. Yeterki kavga etmesinler bi ederlerse yandı gülüm keten helva :)

elvin berfin bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ne yazık ki bence de Alişan haklı. Bir baksanıza medya dünyasına, kaç tanesi bileğinin hakkıyla bulunduğu yerde sizce? . . .

4. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu tamam Alişan haklı yada haksız her neysede, bide adama şunu sorarlar Titan, Alişan Efendi madem bu vatandaşın sende sırları var buralara nasıl geldiğini nasıl bir insan olduğunu biliyorsun da niye arkadaşlık yapıyor ve özel projelerini paylaşıyorsun ? Hırsızın hiç mi suçu yok yani :D:D Alayı aynı bunların. Haa şimdi sorsan - Vallahi ben bu kadar olduğunu zannetmiyorum diyecekte. Alayı hikaye kardeşim. Bana zarar veren bir kişi var ise onunla ne ortak bir projede yer alırım, nede ortak iş yaparım.

FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

E tabi, o da olayın farklı bir boyutu. Hepsi aynı kapta yiyor, gerisi de malum ...

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Alişan o duruma nasıl geldi acaba ben şimdi onu merak ediyorum,başkasının sırlarını dökerken azcıkda kendi eteğindekileri döker umarım.

7. SadmiN

Beğenilen Mesajlar:
    961
    Ödül Puanları:
    113
    Daha dökülmedi firarimelek :D:D diyor ki, göz dağı veriyor yani, - Üzerime fazla gelmeyin dökerim taşları diyor :D:D tırstırıyor.

Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seda ateş püskürdü

Seda ateş püskürdü

yılların eskitemediği Seda Sayan hamile olduğuna dair çıkan haberler için sinirlendi... HAMİLELİK HABERLERİNE KIZDI! SEDA SAYAN HAMİLELİĞİYLE İLGİLİ ÇIKAN HABERLERE ATEŞ PÜSKÜRDÜ. Star Tv'de yayınlanan Keyf-i Sibel programına konuk olan Seda Sayan, eşi Türk Halk Müziği sanatçısı Onur Şan’la bir bebek istediklerini ama kendi yaşıyla ilgili çıkan haberlere çok kızdığını söyleyerek, “Neredeyse...
  2. Alişan Çağla Şikel'e Neden Küsmüş Biliyor musunuz?

Alişan Çağla Şikel'e Neden Küsmüş Biliyor musunuz?

alişan çağla şikel aralarında ki dargınlık neden küsmüşler sebebi atılan kazık 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Yaz başı ''10'' adlı albümünü çıkaran Alişan uzun süredir Çağla Şikel'e dargındı melekler .Ekranlarda hiç birarada görümeyen ,magazin programlarında ve davetlerde uzun zamandır aynı karede göremediğimiz Alişan-Çağla Şikel çiftinin aralarında ki dargınlığın sebebi ortaya...
  3. Çağla Şikel'e Emre Altuğ'dan Yasak !

Çağla Şikel'e Emre Altuğ'dan Yasak !

çağla şikel emre altuğ çağla şikel haberleri emre altuğ haberleri Sevgili melekler, Çağla Şikel'e eşi Emre Altuğ 'dan bikinili çekim yasağı gelmiş. Vernel Max reklamlarının yeni yüzü olan Çağla Şikel, oğullarıyla oynadığı reklam filminin ardından samimi açıklamalarda bulundu. İşte Çağla Şikel haberleri, haberin detayları ve ünlü mankenin açıklamaları... :) Hazırlanan set evime o kadar...
  4. Futbolcu Burak Yılmaz Ateş Püskürdü!

Futbolcu Burak Yılmaz Ateş Püskürdü!

Bu sayfa; Futbolcu Burak Yılmaz Ateş Püskürdü haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir futbolcu Burak Yılmaz'la ilgili olarak Hürriyet-Kelebek gazetesinde çeşitli haberler çıkıyordu. Yılmaz'ın özel hayatıyla ilgili olarak yazılan bu habrler en sonunda Burak Yılmaz'ı çileden çıkardı ve bu basın organlarına "Yalancı!" dedi. Kişisel Twitter adresinden...
  5. Çağla Şikel Alişan Artık Yanyana!

Çağla Şikel Alişan Artık Yanyana!

çağla şikel haberleri alişan haberleri Sevgili melekler, uzun süredir dargın olan Çağla Şikel ve Alişan bildiğiniz üzere artık barıştılar. Geçtiğimiz gün bir kafede görüntülenen ikili gayet neşeli görünüyorlardı. Alişan, iftar saati yaklaşınca masadan kalktı. Arkadaşlarıyla oturmaya devam eden Şıkel, Çeşme tatilini iş görüşmesi için bölüp bir günlüğüne İstanbul’a geldiğini söyledi.

Sayfayı Paylaş