gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alişan Çağla Şikel'e Neden Küsmüş Biliyor musunuz?

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

alişan çağla şikel aralarında ki dargınlık neden küsmüşler sebebi atılan kazık 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler Yaz başı ''10'' adlı albümünü çıkaran Alişan uzun süredir Çağla Şikel'e dargındı melekler .Ekranlarda hiç birarada görümeyen ,magazin programlarında ve davetlerde uzun zamandır aynı karede göremediğimiz Alişan-Çağla Şikel çiftinin aralarında ki dargınlığın sebebi ortaya çıktı.Meğer Çağla Şikel Alişan'ın bir proje teklifini kabul etmeyip,onun projesini kendi projesi gibi bir kanala sunup,partner olarak ta eşini yanına alıp yarışma programına sunucu olmuş.Saklambaç'ın verdiği haber haber aynen şöyle;

Askerden dönünce farklı projelere imza atmak isteyen Alişan'ın hevesi kursağında kaldı. Ünlü şarkıcı, bir hevesle hazırladığı yarışma formatını o dönem yediği içtiği ayrı gitmeyen Çağla Şikel'e götürdü. Ancak Çağla, "Artık televizyon programı yapmayacağım" diyerek Alişan'ın teklifini reddetti. Sonrası ise ilginçti.

Dostunun hazırladığı formatı kendininmiş gibi sahiplenip bir kanala sunan Çağla Şikel, diğer sunucu olarak da eşi Emre Altuğ'u belirledi. Ünlü çiftin, yaptıkları şovdan aylık kazançlarının ise 300 bin TL olduğu öğrenildi. Bu arada model, anlaşma yapılırken ikinci bebeğine hamile olduğunu da yetkililerden sakladı.

Bir süredir aralarının bozuk olduğu bilenen Çağla Şikel ile Alişan'ın; ünlü modelin attığı kazık yüzünden darıldığı ortaya çıktı.

Eeee,para bu ,hırs bu :) 40 yıllık dostları ayırıyor da bu insanları mı ayırmasın?...

Alişan Çağla Şikel'e Neden Küsmüş Biliyor musunuz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk nedir biliyor musun????

aşk nedir biliyor musun????

Aşk* yaşamayı bilene aşktır.. Aşk* sevmeyi bilene aşktır.. Aşk* özlemleri ile aşktır.. Aşk* hasrettir ! Aşk nedir biliyormusun ? Aşk anlatılamayacak kadar anlamlı Anlatılamayacak kadar güzel Bir o kadar da yürekliliktir ! Ben yürekliydim* ama şimdi ağlıyorum... Birini sevmek yetmiyormuş Birini özlemekte yetmiyormuş Aşkı ben yanlış anlamışım ! Aşk meher sevipte kaybetmekm Hiç...
  2. Yakamoz nedir biliyor musunuz?

Yakamoz nedir biliyor musunuz?

yakamoz nedir noctiluca milliaris yakamoz ne demektir ne demek Bana yakamoz nedir deseler.Ben hemen ayın ışığının denize yansıması derim:)Ama malesef bildiğimiz yakamoz bildiğimiz gibi değil miş?Yakamoz nedir?gerçek yakamoz neymiş buyrunuz hep beraber öğrenelim:) Nedense herkes yanlis bilir, Yakamoz Ayin isiginin suya, denize savki degildir. Onun adi ayin savkidir. Yakamoz aksine Ay olan...
  3. Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü !

Alişan Çağla Şikel'e Ateş Püskürdü !

alişan çağla şikel alişan çağla şikel kavgası alişan çağla şikel küs mü 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bildiğiniz üzere epey bir zamandır Alişan Çağla Şikel birbirine küs melekler. Sebebinin Çağla Şikel tarafından Alişan'a atılan bir kazık olduğunu daha önce ki haberlerimizde sizlerle paylaşmıştık. Alişan'ın da onayladığı bu durum yüzünden ayrılmaz ikili şu sıralar görüşmüyor....
  4. Açkı Nedir biliyor musunuz

Açkı Nedir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar size anlamını bilmediğim merak ettiğim bir kelimenin manasını soracağım acaba aranızda Açkı Nedir bilen var mı?
  5. Çağla Şikel'e Emre Altuğ'dan Yasak !

Çağla Şikel'e Emre Altuğ'dan Yasak !

çağla şikel emre altuğ çağla şikel haberleri emre altuğ haberleri Sevgili melekler, Çağla Şikel'e eşi Emre Altuğ 'dan bikinili çekim yasağı gelmiş. Vernel Max reklamlarının yeni yüzü olan Çağla Şikel, oğullarıyla oynadığı reklam filminin ardından samimi açıklamalarda bulundu. İşte Çağla Şikel haberleri, haberin detayları ve ünlü mankenin açıklamaları... :) Hazırlanan set evime o kadar...

Sayfayı Paylaş