gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Alişan da Onayladı!

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

alişan çağla şikel vikipedi çağla şikel boyu alişan şarkıları alişan figüran şarkı sözleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Geçtiğimiz günlerde iki samimi dostun aralarının neden açıldığını sizlere yazımızda duyurmuştuk melekler :) Alişan Çağla Şikel'e Küsmüş Dedikoduları ortalığı kasup kavurdu Ünlü Şakıcı Alişan da Onayladı melekler. Askerden dönen Alişan; Şikel'e bir TV programı yapmayı teklif etti. Çağla, formatını Alişan'ın bulduğu bu programı aylık 300 bin TL'ye Emre Altuğ ile yaptı. Bu kazık da Alişan ile Çağla Şikel arasında geri dönülmez bir dargınlık yarattı. [​IMG]
    Çağla Şikel, bunu inkar ederken, gözler Alişan'a çevrildi. Önceki gün bir dergiye köşe yazan şarkıcı; şu sözleriyle Şikel'in kazığını doğruladı: "Askerlik bitti ancak bir şey değişmemişti. Bu işte öğrendiğim tek şey şu... 'Dostum' dediğinden okkalı bir kazık her an yiyebilirsin. Hep arkanı kollamak zorundasın. Sen dostunun iyiliğini düşünürken, o senin için 'Ne yapsam da onu alt etsem?' diye düşünür."

Alişan da Onayladı! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan

Alişan

Bingöl´lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976´da İstanbul Kasımpaşa´da dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan´dı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses´in 'Sabuha', İzzet Altınmeşe´nin 'Maden Dağı' adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Serkan´a türkü söyletirlerdi. Bu,...
  2. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  3. Firefox 3 Rekorunu Guiness Onayladı

Firefox 3 Rekorunu Guiness Onayladı

Guiness, Firefox 3'ün bir günde en çok indirilen yazılım olduğunu resmen onayladı. Mozilla bloglarında dün yapılan bir açıklamaya göre, Firefox 3'ün "24 saat içerisinde en çok indirilen yazılım" olma amacına resmi olarak da ulaştığını gösteriyor. Guiness, "Download Day" etkinliği kapsamında Firefox 3'ün tam 8.002.530 kişi tarafından indirildiğini resmen duyurdu. Yani...
  4. TOKİ Sinpaş'ın Ataköy Arazisini Onayladı

TOKİ Sinpaş'ın Ataköy Arazisini Onayladı

TOPLU Konut İdaresi (TOKİ), açık artırmayla satışa çıkardığı Bakırköy-Ataköy sahil şehrindeki 124 bin 980 metrekarelik arsanın, 850 milyon YTL ile en yüksek teklifi veren Sinpaş-Kat Turizm Gayrimenkul İnşaat’a satışını onayladı. Şirket ise ihale bedelini, yüzde 20’si peşin olmak üzere 24 ay vade ile ödeyeceğini TOKİ’ye bildirdi. Sinpaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Avni Çelik, yaptığı...
  5. Alişan Umrede!

Alişan Umrede!

alişan haberleri şarkıcı alişan Sevgili melekler, şarkıcı Alişan umreye gitti. Kutsal topraklarda olmanın mutluluğu yaşayan Alişan iftar sofrasında görüntülendi. Alişan "Allah’ım sana şükürler olsun ki Peygamber Efendimizin evinde iftar yapmayı nasip ettin. Şükürler olsun" diyerek dua etti.Allah herkese nasip etsin buralara gelmeyi. İnşallah, böyle bir huzur, maneviyat yok...

Sayfayı Paylaş