gebe
  1. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0

Alişan Mahsun'u diline doladı

Konu, 'Magazin' kısmında papattya tarafından paylaşıldı.

alişan , mahsun kırmızıgül , sevgilisiyle , askerlik dönüşü , yakalandı bilgiler bu sayfada [​IMG]
    Alişan ile Mahsun Kırmızıgül'ün araları açılacağa benziyor melekler.
    Mahsun Kırmızıgül; Alişan'ın gözünde 'prestij' kaybetti! Askerlik dönüşü stand up yapacağını açıklayan Alişan, ilk şovu için malzemeyi Kırmızıgül'de buldu. Önceki akşam Sait Halim Paşa Yalısı'nda yapılan bir düğün töreninde sahneye çıkan sanatçı, Mahsun'un tatil fotoğraflarıyla ilgili espriler yaptı...

FOTOĞRAFI GÖRDÜNÜZ MÜ?

Alişan davetlilere "Mahsun Abi'nin fotolarını gördüğünüz mü?" diye sordu, sonra da başladı espri yapmaya: "Orada bile üç numaralı bakışını atmış. Ben onun gibi yakalanmam, kuytu köşelerim var. Öyle yakalanacağıma leğende suya girerim daha iyi!

2. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    dur buda askerden geldi reklamın iyisi kötüsü olmaz derdin.allahım akıl fikir versin bunlara.

papattya bunu beğendi.
Alişan Mahsun'u diline doladı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan

Alişan

Bingöl´lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976´da İstanbul Kasımpaşa´da dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan´dı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses´in 'Sabuha', İzzet Altınmeşe´nin 'Maden Dağı' adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Serkan´a türkü söyletirlerdi. Bu,...
  2. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  3. Sonunda mahsun'u kabul etti!

Sonunda mahsun'u kabul etti!

MAHSUN KIRMIZIGÜL, YENİ FİLMİNDE OYNATMAK İÇİN BİR SÜREDİR ASİ DİZİSİNİN YILDIZI TUBA BÜYÜKÜSTÜN’Ü İKNA ETMEYE ÇALIŞIYORDU. KIRMIZIGÜL, SONUNDA TUBA’YI İKNA ETTİ... Mahsun Kırmızıgül’ün kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini de yapacağı ’Güneşi Gördüm’ filmi için ikna etmeye çalıştığı Tuba Büyüküstün, sonunda kararını verdi ve projede yer almayı kabul etti. Büyüküstün’ün bağlı olduğu...
  4. Mahsun'u kızdırdılar

Mahsun'u kızdırdılar

ünlü....... ne desem bilemedim şimdi bu haberin üstüne...... Yönetmenliğe soyununan Mahsun Kırmızgül kendisine türkü diyenceler ateş püskürdü.... iyide Mahsun sen bir türkücüsün bir insan 7 sinde ne ise 70indede öyle anılır bunda kızacak bişey yok........ HALA TÜRKÜCÜ MAHSUN'UN FİLMİ! İKİNCİ FİLMİ 'GÜNEŞİ GÖRDÜM' İLE BEYAZPERDEYE ISINAN MAHSUN KIRMIZIGÜL'DEN SİTEM: EŞEK GİBİ ÇALIŞTIM. HALA...
  5. Alişan Umrede!

Alişan Umrede!

alişan haberleri şarkıcı alişan Sevgili melekler, şarkıcı Alişan umreye gitti. Kutsal topraklarda olmanın mutluluğu yaşayan Alişan iftar sofrasında görüntülendi. Alişan "Allah’ım sana şükürler olsun ki Peygamber Efendimizin evinde iftar yapmayı nasip ettin. Şükürler olsun" diyerek dua etti.Allah herkese nasip etsin buralara gelmeyi. İnşallah, böyle bir huzur, maneviyat yok...

Sayfayı Paylaş