gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Alişan - Sevgilerimle (2008)

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]

1. Sevgilerimle
    2. Aşkın Vurduğu Yerde Çiçekler Açar
    3. Gidebilen Hiç Olmadım
    4. Sordun Mu?
    5. İnanmadın Ki
    6. Yeminliyim Tövbesi Yok
    7. Söyleyemedim
    8. Cane Cane
    9. Gözün Aydın
    10. Bıktım
    11. Vay Gülüm

Alişan - Sevgilerimle (2008) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alişan

Alişan

Bingöl´lü bir ailenin çocuğu olarak 19 Haziran 1976´da İstanbul Kasımpaşa´da dünyaya geldi. Müzik piyasasına atılana kadar adı Serkan´dı. Müzik yeteneği, küçük yaşlarda ailesi tarafından anlaşıldı. Henüz iki yaşındayken, İbrahim Tatlıses´in 'Sabuha', İzzet Altınmeşe´nin 'Maden Dağı' adlı türkülerini ezbere okurdu. Okul yıllarında öğretmenleri ders arasında Serkan´a türkü söyletirlerdi. Bu,...
  2. .2008...

.2008...

Usuldendir, yeni bir yıla girileceği zaman dönüp geçmişe, yaşanmışa şöyle bir yan gözle bakılır ve ruha ilmekler atan hemen her şey yeniden anımsanır. Ben de herkes gibi barış, kardeşlik ve huzurlu bir yaşam dileyerek girmiştim iki bin sekize. Bezirgân başı çalmadan kapıyı, varlığımızı yokluğumuza saklar, çantasına koyardık… Açma kapıyı bezirgân başı, bu yılda da çantan boş gez, sana ait...
  3. Alişan - Turnam

Alişan - Turnam

alişan çekerim turnam sineye çekerim turnam sineye alişan başım darda benim gitme Turnam başım darda benim şu garip diyarda benim Bir sevenim var mı bilmem gözden ıraklarda benim Gözden ıraklarda benim Çekerim derdi sineye derdi sineye Bu yıl bize gülmek haram belki seneye Başım öne eğdirdiler yüzüm yere değdirdiler Saçıma kar yağdırdılar yaz ile baharda benim Yaz ile baharda benim
  4. Alişanın sevgilisi

Alişanın sevgilisi

alişan, yeni sevgilisi, sevgilisi, kim, 2011, resimleri, görüntüleri, haberleri burada arkadaşlar Alişan, yeni sevgilisini saklı tutuyordu ama geçtiğimiz gece yeni ve gizli sevgiliyise objektiflere yakalandı Melek'lerim:) Alişan’ın gizli aşkı sonunda ortaya çıktı. Ünlü şarkıcı, basından köşe bucak kaçırdığı sevgilisiyle önceki akşam Yeşilköy’de objektife yakalandı. Yeşilköy’de büyük...
  5. Alişan Umrede!

Alişan Umrede!

alişan haberleri şarkıcı alişan Sevgili melekler, şarkıcı Alişan umreye gitti. Kutsal topraklarda olmanın mutluluğu yaşayan Alişan iftar sofrasında görüntülendi. Alişan "Allah’ım sana şükürler olsun ki Peygamber Efendimizin evinde iftar yapmayı nasip ettin. Şükürler olsun" diyerek dua etti.Allah herkese nasip etsin buralara gelmeyi. İnşallah, böyle bir huzur, maneviyat yok...

Sayfayı Paylaş