gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Alişan'dan destek geldi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Mahsun Kırmızıgül'ün yönetmeliğinini yaptığı şuan gündemde olan filimi Güneşi Gördüm dizisi için ünlü şarkıcı Alişan neler söyledi.....
    MAHSUN'UN FİLMİ TAM BIÇAK SIRTI!
    ALİŞAN'DAN ESKİ DOSTUNA TAM DESTEK....

Filmi izlerken zaman zaman gözyaşlarına hakim olamadığını söyleyen Alişan ise ' Filmi çok beğendim, Mahsun'dan böyle güzel bir film bekliyordum.

Zaman zaman gözyaşlarıma hakim olamadım. Bir film yapmak cidden zor bir iş. Ama Mahsun buna gönül vermişti. Prestij döneminde bile aklında hep kendi filmini yazıp yönetmek vardı. Sinema ciddi bir aşk işi. Mahsun 4 yıldır maddi ve manevi fedakarlıklar yaptı. 4 yıldır albüm yapmıyor çünkü her şeyini filme verdi. 4 yıldır müzik yapmadığı için maddi kaybı da fazla oldu ama onun içindeki sinema aşkı her şeyin önüne geçti. Ayrıca film tam bir bıçak sırtı ama Mahsun aradaki ince çizgiyi öyle güzel ayarlamış ki ufak bir sapma olmamış. Mahsun 40 yaşında ve belli şeyleri aşmış durumda. Açıkçası ben film yapmaya cesaret edemezdim, maddi vemanevi fedakarlık yapamazdım.
    Zaten benim öyle bir gücümde yok' dedi.

Alişan'dan destek geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türkiye'ye destek

Türkiye'ye destek

Avrupa, İstanbul'da meydana gelen ve 17 kişinin ölümüne yol açan terörist saldırıyı lanetledi. Avrupa Komisyonu Sözcüsü Amadeu Altafaj, "İstanbul Güngören'de düzenlenen bombalı saldırıyı en güçlü ifadelerle kınıyoruz ve Türkiye'ye terörle mücadelede destek verdiğimizi bildirmek istiyoruz" dedi. AB Dönem Başkanı Fransa ise, "AB, terörün her türlüsüne karşı ve terör ile mücadelede...
  2. Türkücü Alişan'ın Kuzenine Polis Dayağı

Türkücü Alişan'ın Kuzenine Polis Dayağı

ALİŞAN'IN KUZENİNE POLİS DAYAĞI! GECCE SAAT 2 SULARINDA POLİSLERDEN TEKME TOKAT DAYAK YİYEN ALİŞAN'IN KUZENİ MEHMET YENİLMEZ HALA OLAYIN ŞOKUNDA... Mehmet Yenilmez'in polislerce dayak yediğini öğrenen Alişan ve diğer kuzenleri apar topar Üsküdar Doğancılar Tuncer Mustafaoğlu Polis Merkezi Amirliği'ne akın etti. Polis merkezi önünde uzun süren bağırışmalardan sonra iki tarafta birbirinden...
  3. Alişan'ın giyim mağazaları iflas etti

Alişan'ın giyim mağazaları iflas etti

societa giyim Evet meleklerim, malesef global dünyadaki kriz bizim sanatçalarımızıda vurdu ve şarkıcı alişan malesef budapeştede açmış olduğu giyim mağazalarını kapatmak zorunda kaldı işte ilgili haber. KÜRESEL MALİ KRİZİN EN FAZLA ETKİLEDİĞİ MACARİSTAN'DA, İKİ YILDAN BU YANA KADIN GİYİM MAĞAZASI ÇALIŞTIRAN ŞARKICI ALİŞAN, MAĞAZASINI KAPATTI. Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki Macar...
  4. Helin'e destek geldi

Helin'e destek geldi

geçtiğimiz günlerdeki bir haberimizde Hülya Avşar'ın kızkardeşi Helin Avşar'ın bir korku filiminde oynacağından bahsetmiştik.... işte şimdide oyuncularda değişiklik söz konusu idi fakat beklenen olmadı... YAPIMCISI HELİN'E SAHİP ÇIKTI TAN TOLGA DEMİRCİ'NİN 'METRO' ADLI KORKU FİLMİNDE OYUNCU KRİZİ YAŞANDI Saadet Işıl Aksoy ile Helin Avşar'ın rol alması planlanan filmde, Aksoy'un kast ajansı;...
  5. Lütfen destek:)

Lütfen destek:)

Arkadaşlar kısmetse yakın zamanda bebe giyim dükkanı devir alıcam inşallah, Değişik, akılda kalacak, bebe giyime uygun dükkan ismi arıyorum. Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş