gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Alişan'ı Askerde Çok İşletmişler!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

alişan, asker anıları, 2011, çağla şikel, telefon şakaları, ile ilgili bilgiler burada melekler [​IMG]

Sevgili melekler,
    Geçtiğimiz günlerde askerlik görevini yapıp evine dönen Alişan bir radyo kanalında samimi açıklamalarda bulundu.

Askerlikten döner dönmez, ’10’ adlı albümünü çıkaran Alişan; Radyo Turkuvaz’da Hopdedik Ayhan’ın konuğu oldu. Hem şarkılarını söyleyen, hem de dinleyicilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı; canlı yayında samimi açıklamalar da yaptı. İşte o açıklamalardan bazıları:

"Beni askerde çok işlettiler. İki günde bir "Seni Çağla Şıkel arıyor" diye santrale çağırdılar. Ben de ’Kankam arıyor’ diye koşturdum, durdum. Oysa arayanların hepsi Çağla’nın adını kullanan hayranlarımmış meğer!

Beni o günlerde en çok güldüren kişi Nihat Doğan’dı. Zira ülkeyi halka emanet etti ve ’Survivor’a katıldı. Gören de hakikaten savaş çıktı, Nihat da savaşa gidiyor sanacak... Yahu askerde olan benim, bu ülkeyi bana emanet etsene! Nihat’ın bu açıklaması bana çok saçma geldi. Ama hakkını yemeyelim... ’Askerde seni kim ziyaret eder?’ diye sorsalar, Nihat’ın hayatta adını söylemezdim. Helal olsun geldi."

HELİKOPTER UÇURACAĞIM
    "Kendi klibimi kendim çekeceğim. Üç yönetmenden senaryo ve klip teklifi istedim, benden 40 bin lira istediler. Ben bu paranın üçte birine klip çekerim. Üstelik çekimde helikopter bile uçurabilirim."

Alişan'ı Askerde Çok İşletmişler! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. McDonald's İşletin:)

McDonald's İşletin:)

bu oyunda McDonald'sı işletiyorsun, inekleri yetiştirip soya bahçeleri kurup eleman alıyorsun, siyaset adamlarını kandırıp daha çok para kazanmaya çalışıyorsun vs.. Asıl önemlisi McDonalds'ın gerçekleri gözler önünde, genlerle oynayabiliyorsun, tarlalara hormon katıyorsun, fabrika ve hayvan artıklarını ziyan etmeyip hamburgerlere karışıtırıyorsun, Güzel hazırlanmış bir flash oyun......
  2. Asker

Asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Ordu.)Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına...
  3. asker

asker

Başlarında değerli biri bulunan asker topluluğu Müslümanlar için yardıma, Bir şehre yada yerleşim alanına askerlerin girmesi yağmur ve berekete, Başıbozuk asker, çapulcu ve ayaktakımı kimselere delalet eder. Rüyada asker olmak, zorluklara rağmen zengin ve ünlü olabilmek demektir. Askeri silahsız görmek, iyi diye bildiğiniz birisinin size kötülüğünün dokunacağına işarettir. Bir konuda karar...
  4. çok şık askeri tarz ceket ve tunikler...

çok şık askeri tarz ceket ve tunikler...

ceket tarz çeketler merhaba melekler bu tarz ceket ve tunikler çok şık duruyo hem tesettürde hemde açık bayanlarda... bakalım sizlerde beğenecekmisiniz...
  5. Askerler Hülya Avşarı çok seviyor

Askerler Hülya Avşarı çok seviyor

asker, askerler, hülya avşar, resimleri, haberleri burada arkadaşlar. Vatani görevini yerine getiren şarkıcı Alişan "askerler, Hülya Avşar'ın son resimlerini çok seviyor" dedi. İşte o haber Melek'ler! Kısa süre önce vatani görevini tamamlayıp İstanbul’a dönen Alişan, askerlerin Hülya Avşar’ın son fotoğraflarını çok sevdiğini söyledi. ÖNCEKİ gün arkadaşlarıyla çıktığı Etiler...

Sayfayı Paylaş