gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Alişan'ın giyim mağazaları iflas etti

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

societa giyim Evet meleklerim, malesef global dünyadaki kriz bizim sanatçalarımızıda vurdu ve şarkıcı alişan malesef budapeştede açmış olduğu giyim mağazalarını kapatmak zorunda kaldı işte ilgili haber.
    KÜRESEL MALİ KRİZİN EN FAZLA ETKİLEDİĞİ MACARİSTAN'DA, İKİ YILDAN BU YANA KADIN GİYİM MAĞAZASI ÇALIŞTIRAN ŞARKICI ALİŞAN, MAĞAZASINI KAPATTI.

Macaristan'ın başkenti Budapeşte'deki Macar sosyetesinin uğrak yeri olan Rozsa Kert alışveriş merkezinde Societa markalı kadın giyim ürünleri satan Alişan, mağazasının kapısına kilit vurmak zorunda kaldı. Alişan'ın Budapeşte'deki ortağı Servet Bekman yaptığı açıklamada, son 5 aydan bu yana satışların çok düştüğünü, masrafları karşılayamaz duruma geldiklerini, bu nedenle mağazayı kapatmak zorunda kaldıklarını söyledi. Alişan ise, Macaristan'da geçtiğimiz ağustos ayından bu yana önemli bir mali kriz yaşandığını, krizin geçmesi için sabırla beklediklerini, ancak bunun gerçekleşmediğini belirtti.
    hurriyet.com.tr

Alişan'ın giyim mağazaları iflas etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sanctuary Records iflas etti!

Sanctuary Records iflas etti!

Bünyesinde The Charlatans, Spiritualized, Ocean Colour Scene ve Morrissey gibi isimleri bulunduran ünlü plak şirketi Sanctuary Records kapandı. Universal Music tarafından geçtiğimiz sene 44.5 milyon pounda alınan plak şirketi, sene içinde 56.7 milyon pound kaybedince battı ve sonunda kapandı. Sanctuary Records'a bağlı olan isimler, bundan sonra Universal'a bağlı başka bir plak şirketinden...
  2. Alman indirim mağazaları devi iflas etti

Alman indirim mağazaları devi iflas etti

Almanya'daki ‘Woolworth Deutschland’ adlı mağazalar zinciri iflas duyurusunda bulundu. Yaklaşık 11 bin çalışanı bulunan ve uygun fiyatlarla eşyalar satan mağazalar zincirinin hafta sonunda Frankfurt Sulh Mahkemesi’ne iflas duyurusunda bulunduğu bildirildi. ‘Woolworth Deutschland’ın eski Başkanı Stefan Rohrer, sadece 1 aylık görev süresinden sonra hiç bir açıklama yapmadan görevinden...
  3. Kodak iflas etti

Kodak iflas etti

Kodak kapandığını ilan etti 1975'de ilk dijital kamerayı üreten Kodak, hatırlanacağı gibi geçtiğimiz günlerde iflas koruma başvurusunda bulunmuştu. Ve fotoğraf devi, aldığı yeni kararla artık dijital kamera üretmeyeceğini açıkladı.Kodak yönetiminden Pradeep Jotwani yaptığı açıklamada günümüzün şartlarına göre daha çok kar marjı olan ürünler üreteceklerini ve bu karar sayesinde Kodak'ın yıllık...
  4. iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

iflas ettim nafaka vermem gerekirmi

geçen yıl eski eşimden boşandım ve halen temyizde olan bi dava bu şimdi eski eşim ve avukatı geçmiş ödenmemiş nafaka borçları için baskı yapıyor ve ben dükkanımı iflas edip devrettim şu an işsizim nafaka ödeyecek durumum yok ne yapabilirim?
  5. İbrahim Tatlıses İflas mı Etti ?

İbrahim Tatlıses İflas mı Etti ?

Bu konu; ibrahim tatlıses iflas haberleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, geçirdiği silahlı saldırıcı sonucu yaralanan ve uzun süre tedavi görmek zorunda kalan ünlü türkücü İbrahim Tatlıses 'in iflas ettiği haberleri magazin dünyasını karıştırdı. Battığı yönünde söylentiler dolaşan İbrahim Tatlıses bakın bu dedikoduya nasıl cevap vermiş ... İbrahim Tatlıses, hakkında...

Sayfayı Paylaş